Wpis z mikrobloga

Jak ruscy zaatakują Polskę, będziemy bronili Przesmyku Suwalskiego i kacapy zaczną walić iskanderami z Królewca i Białorusi po naszych miastach. To czy możemy im odpowiedzieć np. #!$%@? Moskwę bombami? Czy może jednak NATO to sojusz obronny i nam zakażą atakować celów w rosji, żeby nie eskalować i nie doprowadzić do III wojny światowej? Strasznie mnie to nurtuje...

#wojna #ukraina #rosja #bialorus #litwa #polska #nato #wojsko #geopolityka #ai
Borg-Net - Jak ruscy zaatakują Polskę, będziemy bronili Przesmyku Suwalskiego i kacap...

źródło: Moskwa

Pobierz

Będzie można zbombardować Moskwę?

  • Jeszcze jak! 66.2% (190)
  • Otóż nie tym razem. 26.1% (75)
  • Nie wiem... 7.7% (22)

Oddanych głosów: 287

  • 16
  • 0
@SoplicaTadeusz: niby tak ale USA zabronilo Ukrainie uzywac HIMARSow do niszczenia celow znajdujacych sie w rosji.. wiem, ze oni nie sa w NATO ale...w sumie tym bardziej powinni #!$%@? po wszystkim w rosji bo czemu nie? a jednak nie moga... wiec serio nie wiem jakby to wygladalo w praktyce?
@Iorem_ipsum Jesteś w błędzie. Widać to doskonale. Przeznaczają miliardy dolarów dla Ukrainy. USA robi to z głową. Przeznaczają wsparcie militarne na tyle żeby rosja ponosiła jak największe straty na Ukrainie.
@Borg-Net @Iorem_ipsum przecież to jest bardzo proste co się obecnie dzieje:
- NATO to sojusz obronny.
- Polska i np. USA są w NATO, Ukraina nie.
- Jeśli wróg zaatakuje jeden z krajów członkowskich, to jest obrona tak jakby zaatakował każdy kraj.
- Jest możliwość aktywnej obrony. Tzn. jak Rosja zaatakuje w Polsce np. Podlasie, to Polska może zaatakować np. Moskwę.
- Nie jest jednak możliwy atak z wyprzedzeniem. Tzn. Rosja grozi