Wpis z mikrobloga

kupilem jakieś jajka w lidlu wczoraj po 3 zl za paczke i dzisiaj po nich sraka. Piersi z kurczaka tez w lidlu jakies dziwne po 8-10 zl,. Ser gouda 150g 1,20 zł wychodzi jakies 8 zl za kg, podczas gdy wersja xxl 1kg kosztuje 30 zl? To wszystko jest z ukrainy? wyprzedaja towar czy o co chodzi? Można jeść te kajzerki po 33 gr czy to jakies zgnile zboże z ukry?

#zywnosc
#zdrowie
#ukraina
#silownia
  • 10
  • Odpowiedz
@Adiog: widziałem ostatnio ten ser po 1,2. Najpierw włączyła mi się cebula, ale szybko nabrałem podejrzeń, skąd ta cena. Nieistotne, czy to z Ukrainy, czy z jakiejś polskiej mleczarni robiącej poniżej kosztów - ta cena sugeruje, że coś jest nie tak, więc kupiłem ten sam ser, ale w wyższej cenie XD
  • Odpowiedz
Ser gouda 150g 1,20 zł wychodzi jakies 8 zl za kg, podczas gdy wersja xxl 1kg kosztuje 30 zl?


@Adiog: To jest prawdopodobnie spowodowane tym, ze ser 150 g liczy się do koszyka cenowego podczas porównywania cen w sklepach, podobnie jak kajzerki i itp. Przez co sklepy specjalnie obniżają ceny tych produktów, żeby w rankingu wypaść lepiej. Dodatkowo ostatnio trwa wojna cenowa biedronki i Lidla więc mogą niektóre produkty bardzo mocno
  • Odpowiedz
@Adiog: Sprawdz skad pochodza, markety teraz wyprzedaja towar za grosze, najgorszy syf bo rolnicy im blokuja punkty logistyczne i one stoja w korkach i sie psuja czy co tam z nimi robia.
Sprzedaja wszystko jak leci, polskie czy ukrainskie czy niemieckie nie ma roznicy. Podziekuj za to rolnikom
  • Odpowiedz