Wpis z mikrobloga

Choroby przewlekłe to jeden z największych #przegryw jaki może być, szczególnie jak leczenie żeby jakoś funkcjonować wymaga leków, wtedy życie zmienia się w parodie jakiegoś #netflix tylko, że jak nie oplacisz = umierasz, w moim przypadku w męczarniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niech mi ktoś jeszcze raz powie, że życie jest sprawiedliwe ( ͡ ͜ʖ ͡)

ps. jest jakiś doktor na tagach? mam prośbe ( ͡° ͡°)

#depresja #medycyna #zdrowie #choroby #farmacja #leki #kiciochpyta #pytanie
Bubakowski - Choroby przewlekłe to jeden z największych #przegryw jaki może być, szcz...

źródło: obraz_2024-02-21_121126759

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Bubakowski: bierzesz coś jeszcze oprócz Salofalku na jelita? Jeśli nie, to dlaczego, skoro masz na ogół ciężki przebieg choroby? Nie tolerujesz immunosupresji (mielosupresja? hepatotoksyczność?), czy nie działa na Ciebie? Nie próbowałeś się kwalifikować do leczenia biologicznego? Czy masz przeciwwskazania?

Bo Pradaxa to chyba nie stricte na WZJG, tylko w ramach profilaktyki przeciwzakrzepowej. Ja też mam od cholery płytek zawsze, ale nie przekroczyłem 850 tys., więc nikt się póki co nie spina.
  • Odpowiedz
@Bubakowski: zarejestruj się na https://j-elita.org.pl/forum/

To jest forum o naszych chorobach. Czasem jeszcze ktoś się tam odzywa, mimo że mamy 2024 rok i fora internetowe są passé. Ja mam szpital w domu - moi rodzice bardzo ciężko chorują, ja też borykam się z CU, więc siłą rzeczy trochę wiedzy liznąłem. Ale wolę niczego nie doradzać, mimo wszystko nie czuję się dostatecznie kompetentny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bubakowski

@Variv: Kiedy zaczęły CI siadać stawy? w jakim czasie od diagnozy/zachorowania? ile masz lat?


Mi stawy zaczęły siadać wcześniej niż diagnoza chorób jelit. Powiedziałbym, że od gimnazjum. Generalnie nie mogli mi tych stawów zdiagnozować. Po diagnozie jelit lekarze stwierdzili, że to w przebiegu choroby jelit i pora na csa.
Być może tak jest ale w 100% pewny nie jestem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Variv:

Po diagnozie jelit lekarze stwierdzili, że to w przebiegu choroby jelit i pora na csa.


współczuje, też mam problem z kriwą przez zlekceważenie u pierwszego lekarza prowadzącego objawów z nogami

Brałeś może debutir forte?


Nie brałem, ale czytałem o maślanie sodu, mogę być w błędzie, ale chyba w probiotyku TRIBUTRON też sie znajduje, brałem ten probiotyk co jakiś czas
  • Odpowiedz