Wpis z mikrobloga

btw jak często chodzisz na jogę, do kina i do aquaparku?


@pamareum: No to widzisz, mamy odwrotnie bo ja do supermarketu chodzę raz na miesiąc/dwa jak muszę a tak to zamiawiam zakupy z dostawą bo mi szkoda czasu na łażenie pomiędzy burdelem na półkach i czekaniem w kolejkach, a na jogę i aquapark chodze co drugi dzień.
Nie jesteśmy tacy sami.
@pamareum: to chodzisz codziennie do tego supermarketu czy 2 razy w tygodniu?
Najpierw pierdolisz jakieś kocopoły że na wsi jest lepiej bo i tak nie chodzisz na jogę, wiec inni też nie potrzebują a teraz nagle się okazuje że sam korzystasz z usług jakie daje duże miasto i nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo takich usług na wsiach brakuje.
@enten codziennie korzystam z siłowni lub supermarketu. Czego nie rozumiesz? I do tego w dni pracujące korzystam z dostaw cateringu dietetycznego. Takie usługi są w wielu miastach powiatowych, nie tylko w wojewódzkich

@enten ja #!$%@?. Codziennie, czyli każdego dnia korzystam z siłowni lub sklepu. W środy i soboty idę na zakupy. W pozostałe dni na siłownię

@pamareum: Nie mieszkam w Markach, nie mieszkam też w Warszawie, nie mam zamiaru tam jechać.

Po co zatem chodzisz do sklepu skoro masz catering?

I skoro basen w Markach jest lepszy niż Aquapark w Warszawie to dlaczego piszesz, że do pływania wystarczy zwykła pływalnia, a później proponujesz basen lepszy niż najlepszy aquapark w stolicy?
W ogóle co Cię obchodzi co robię na basenie? Wolę iść do Aquaparku. Tego na wiochach nie