Wpis z mikrobloga

Dziękuję panowie rolnicy za ten strajk przez który drugi dzień z rzędu spóźniłem się z żoną do pracy i miałem z tego powodu problemy.

Po co utrudnić rządzących życie jak można obywatelom którzy ich wspierają.

Oby import tańszych napromieniowanych uranem plonów rolniczych zza granicy zalał nasz rynek. Jak mógłbym w sklepie odróżnić produkty na zbożu z Ukrainy to bym tylko je kupował.

#strajkrolnikow #strajk #rolnictwo #protest
gokusan - Dziękuję panowie rolnicy za ten strajk przez który drugi dzień z rzędu spóź...

źródło: temp_file1494517362543403087

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 270
miałem z tego powodu problemy.


@gokusan:
Lol, co to za obóz pracy gdzie #!$%@?ą się o spóźnienie wywołane ogólnokrajowym strajkiem na które pracownicy nie maja wpływu?
  • Odpowiedz
jakby się spóźnił na operacje albo na rozprawę w sądzie to też byś to nazwał obozem pracy?


@Logan00:
No to co miał zrobić, przefrunąć nad barykadą czy się teleportować? Od rodziców dowiedziałem się, że w moich rodzinnych stronach rolnicy zablokowali most. Najbliższe alternatywy są oddalone o 35 km każda a i tutaj nie ma gwarancji, że nie ma innych blokad po drodze. Jak geniuszu miałbyś nie spóźnić się w takich warunkach,
  • Odpowiedz
@Logan00: jako rolnik przepraszam za utrudnienia. Problem jest tego typu, że rozdawanie jabłek czy ulotek nie przekłada się na rozgłos w mediach. Dopiero jak rolnik wyjdzie na ulicę robi się afera. Proszę też zauważyć że wszystkie protesty są zgłaszane, wojewoda wydaje decyzję i informacje gdzie będzie protest są dostępne. Jeśli wiesz że w dniu protesty masz rozprawę i będzie problem z dojazdem trzeba wybrać inną drogą lub dojechać wcześniej. Rolnik nie
  • Odpowiedz
@mateyrox:
Tylko dlaczego rolnicy utrudniają życie bogu ducha winnym zwykłym ludziom a nie politykom czy przedsiębiorcom, którzy za ich niedolę są odpowiedzialni? Przecież to, co robią jest zupełnie bez sensu bo tylko nastawia publikę przeciw nim. Zauważ, że górnicy jak się #!$%@?ą to idą palić opony na wiejską, rolnicy zaś muszą utrudniać życie wszystkim wkoło.

I tak, w dupie mam wszystkich rolników w momencie kiedy zaczynają negatywnie wpływać na moje życie
  • Odpowiedz
@smk666: obawiam się ze to nic nie da. Byly dwa protesty we wroclawiu, gdzie traktory nie jezdzily a staly pod urzedem, Urzad obrzucono jajkami, palono opony - policja teraz gania huliganów za wybryki. Podobnie w Bydgoszczy. Słyszales o tym? Podejrzewam że nie, a jak rolnik wyjedzie na droge podnosi sie jakas taka dziwna atmosfera i momentalnie jest rozglos. Tez tego nie rozumiem. My nie jesteśmy przeciwko ludziom z miasta i za
  • Odpowiedz
obawiam się ze to nic nie da.

@mateyrox:
Jakimś cudem jednak jak górnicy odpalają opony pod Sejmem to zwykle dostają to, czego chcą. Protest wycelowany w odpowiedni target, który działa. Rolnicy odpalili protest wycelowany w utrudnienie życia zwykłym ludziom a to zupełnie nie zmobilizuje rządu, który szaraków i tak ma na co dzień w dupie.
  • Odpowiedz
Po co utrudnić rządzących życie jak można obywatelom


@gokusan: spokojnie, drugi raz ci utrudnią jak znów będą głosować tłumnie na PiS lub przeciwko unii. Trzeci raz jak będzie jechać do ciebie karetka.
Rolnicy to po górnikach najgorsza grupa społeczna.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@muaddib443 ale że jaki bait? Że przez tych baranów nie mogę się poruszać po kraju? To ja im to zrobiłem że mam teraz problemy? Kilka lat temu kiedy pracowałem w handlu też mi się bardzo pogorszyło i była to wina poniekąd rządu ale nie poszedłem blokować im pól.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Logan00 dokładnie, nie każda praca ma luźne godzinny pracy. Ale tu nawet nie chodzi o tą pracę o którą się co niektórzy uczepili, tylko o fakt że obywatelom którzy nie są winni tej sytuacji robią duży problem.
  • Odpowiedz
@gokusan: wykopek, kiedy trzeba trochę inaczej zaplanować trasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tym zalaniem rynku to super pomysł, ciekawe jakie skutki zdrowotne ma spożywanie wyrobów z zepsutego zboża
  • Odpowiedz