Wpis z mikrobloga

@ociekurnia jak się podpalił? Bardziej wyglądało to jakby się zawiódł, że hipokrytka uruchamia DTKJ i gada głupoty o koncertach w Poznaniu. Przewidział za każdym razem co ona będzie mówić xD. To tak jakby ktoś na tej konfie zaczął zarzucać Linkiewicz, że wybiła się na ciągnięciu pały w autokarze. Dawny, znudzony temat.
  • Odpowiedz
jak się podpalił? Bardziej wyglądało to jakby się zawiódł, że hipokrytka uruchamia DTKJ i gada głupoty o koncertach w Poznaniu. Przewidział za każdym razem co ona będzie mówić xD. To tak jakby ktoś na tej konfie zaczął zarzucać Linkiewicz, że wybiła się na ciągnięciu pały w autokarze. Dawny, znudzony temat.


@eldo1234: Odnośnie koncertu w Poznaniu to ogólnie najbardziej zabawne chyba jest to, że Tede tam zagrał 7 lat temu i nawet
Cztero0404 - > jak się podpalił? Bardziej wyglądało to jakby się zawiódł, że hipokryt...
  • Odpowiedz
@eldo1234: Zanim było DTKJ to jeszcze proponowała mu studia na swojej uczelni po czym Tede zaczął stękać, że przecież on ma maturę i studiował xD, potem jak ignorowała jego pytanie to zapomniał kultury, a DTKJ to już wisienka na torcie, bo wyszedł z niego udawany dystans do siebie.
Chodzi mi o to, że przyszedł sobie pooglądać patologię z bliska, a dał się wkręcić głupiej Mariolce w pyskówkę jakby miał iq Załeckiego.
  • Odpowiedz
@merriweatherpostpavilion: On wydał album f*ckTede, na swoich koncertach z całą publiką skandował „jeb*ć Tedego i całą ekipę jego”, a to tylko dwa przykłady z brzegu jego dystansu. I teraz nie wytrzymał ciśnienia, bo jakaś Mariolka puściła kawałek dissa sprzed 12 lat xD
  • Odpowiedz
@ociekurnia: to raczej nie chodzi o dystans tylko o totalną głupotę i jej odpowiedź na całkiem ciekawe pytanie, które wypunktowało jej inteligencje skoro się na niego tak rzuciła :)
  • Odpowiedz
@Bolec1: Nie mam, nawet go lubię, kiedyś słuchałem jego muzyki i uważam, że jest całkiem inteligentnym gościem. Sam się zaśmiałem przy ripoście, widownia klaskała uszami. Po prostu myślałem, że ma trochę więcej klasy niż wyzywanie się z uczestnikami patogal od ku*ew. Raczej myślałem, że będzie jak Wuwunio w tym świecie - z dystansem cisnął sobie bekę z uczestników.
@MarcinNajmanwku @xqwzyts Tak, podpalił się i to już chwilę wcześniej kiedy zaczął na
  • Odpowiedz
@ociekurnia: nie wiem w jaki sposób wyciąganie starych rzeczy sprzed 15 lat jest rozegraniem xd szczególnie że oponent mówi dokładnie co powiesz zanim w ogóle zaczniesz mówić
  • Odpowiedz
@xqwzyts: W taki sposób, że dał się sprowokować. Co z tego, że wiedział skoro zaczął na nią krzyczeć, a potem nazwał ku*wą. I tak jak wcześniej napisałem, odpaliła go już lekko samym sugerowaniem mu braku wykształcenia - tego jakoś nie przewidział xD Widocznie sam złapał się na trolla i uwierzył w jej kreację.
  • Odpowiedz
@MarcelinaM85: Beka, że Tedzik dał się tak łatwo podpalić xD Myślałem, że ma trochę więcej udawanego dystansu.


@ociekurnia: przecież sam siebie określił #!$%@?ą w kontekście wzięcia kasy za siedzenie na ten smętnej gali, to ile jeszcze tego dystansu miał okazać? xD
  • Odpowiedz