Wpis z mikrobloga

#farma Marcin całym sobą dał do zrozumienia,podczas konkursu na farmera,co myśli o tej ustawce.Ręce na piersiach,wyraz twarzy z politowaniem,ironią...Ma przegrać,Fłed ma wygrać,a jełop nawet gwoździa nie potrafi wbijać.A najśmieszniejsze,że Fłed powinien przegrać,bo gwóźdź mu z pieńka wypadł.Na szczęście dwie harpie przytomnie pozwoliły mu wbić go drugi raz.Szanuję Marcina,bo naprawdę się namęczył,żeby to przegrać.( ͡° ͜ʖ ͡°) Musiał przestać trafiać w gwóźdź,bo inaczej nawet jakby nie chciał,to by wygrał...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
@bubba222 mimo wszystko Marcin jest już wypalony i zrezygnowany, traci sympatię widzów. Jak jeszcze w piątek kibicowałem mu, tak od wczoraj nie chcę w ogóle by się dostał. Większy szacunek mam do Reni, która nadal trzyma się twardo przeciw Amandzie, wie już, że jeśli zostanie nominowana, to poleci, bo już praktycznie nie ma na kogo liczyć, ale chce wylecieć z podniesioną przyłbicą. W tej chwili tylko Annie i Margaret budzą jeszcze jakąkolwiek
  • 3
@galicjanin: po tylu tygodniach tam Reni i Marcinowi może się już zwyczajnie nie chcieć.Ile można użerać się z tymi trzema szczujniami,które na wszystko mają przyzwolenie?I wiesz,że i tak będziesz wywalony,co byś nie zrobił.teoretycznie wystarczy być dobrym i wygrywać pojedynki, to jesteś bezpieczny.A tutaj-nie.Wygrasz,to dwie harpie zrobią głosowanie, żebyś odpadł.śmieszne już to wynajdywanie powodów odpadnięcia facetów i dziewczyn niewygodnych dla aMendy...
  • 1
@galicjanin: muszą pokazać ,jakie to kobiety są silne,zwarte i nieugięte( ͡º ͜ʖ͡º) Wykończą każdego,kto im na drodze stanie.Trzy zwarte i gotowe szczujnie wykończą każdego,kto im na drodze stanie( ͡° ͜ʖ ͡°)