Wpis z mikrobloga

julka poszła do klubu bez chłopaka i uchlała się do nieprzytomności. Tańczyła z różnymi randomami. Z jednym z nich (obcokrajowiec) wspólnie pili shoty po czym znaleźli się oboje w domu siostry. Urwał jej się film, a obcokrajowiec to niecnie wykorzystał.

W komentarzach wymiana zdań na ten temat. Pełne rozsądku i rigczu wypowiedzi Agnieszki kontra wysrywy oburzonej bezmyślnej juleczki (Marta S.).

#gwalt #logikarozowychpaskow #p0lka #pieklokobiet #truestory
WielkiNos - julka poszła do klubu bez chłopaka i uchlała się do nieprzytomności. Tańc...

źródło: temp_file8071272429133969595

Pobierz
  • 256
Ten post od wielkiego nosa, wpisy Agnieszki ze screena jak i wiele komentarzy tutaj wyraźnie zaznacza, że kobieta w związku nie może chodzić do klubów niezależnie od tego, czy jest odpowiedzialna i pije z umiarem czy robi co chce i z kim chce więc nie wmawiaj mi rzeczy oczywistych manipulując moją wypowiedzią.


@AlienFromWenus: Każdy ma inne zadanie, a według mnie nie ma z tym problemu jeśli będzie się normalnie zachowywać,a ta
@AlienFromWenus ruchanie sie z innym bedac w zwiazki tez nie jest zabronione przeciez ( ͡° ͜ʖ ͡°) natomiast chodzenie samemu w miejsca gdzie wiekszosc osób chodzi cos wyrwac, a ulatwiaczem do tego jest lany na barze litrami alkohol i jednoczesnie tanczenie z obcymi ludzmi i przyjmowanie od nich drinkow jest z pewnoscia, mimo ze legalne to moralnie watpliwe
@WielkiNos: No standardowo. I potem jak faktycznie coś się wydarzy takiego, że kobieta cierpi i to nie ze swojej winy (np. ktoś jej wrzuci tabletkę gwałtu) i takie sytuacje są bagatelizowane, bo na pewno sama się prosiła. Tańczyć z obcymi chłopami to jedno (chociaż w związku już samo to słabo wygląda - idzie z siostrą to niech się bawi z siostrą, daleko mi do konserwatywnych wartości, ale jak mam chłopa to
@Emble: Zapytam inaczej - Stachowiak i inni zamordowani przez polską policję też nie mieli instynktu samozachowawczego? Przecież Igor jakby nie zażywał amfy i tamadolu to by nie umarł. To jest dokładnie ta sama logika, która z logiką nie ma nic wspólnego. Nic nie usprawiedliwia oprawcy, a takie #!$%@? po ofierze to jest objaw wzmacniania kultury gwałtu(skupianie się na błędach ofiary niż na czynach oprawcy). Obrzydliwe moralnie ;/
Cymbale, jedyną odpowiedzialnością za #!$%@? się w klubie powinien być kac. Kultura gwałtu wam spermiarzom mózgi wyprała.


@barnej-flinston: Cymbale? Nie widzę w tym wątku Twojego ojca, po co go wołasz? To raz. Dwa "spermiarzom" - dlaczego wołasz sam siebie? I trzy - laska poszła do klubu, napiła się i poszła w tango z jakimś gościem. Gdzie tu widzisz gwałt? Cały jej post to racjonalizacja swojego zachowania. Regularnie bywam w klubach i
@Reiden: Cymbale, jedyną odpowiedzialnością za #!$%@? się w klubie powinien być kac. Kultura gwałtu wam spermiarzom mózgi wyprała.


@barnej-flinston: niezły gwałt xD Gdyby Enrique jej coś wrzucił to chyba na pleacach by ją niósł i na pewno nie do mieszkania jej siostry xD Pewnie się rozpłakała bo za szybko się spuścił i nie wyjął na czas. Kilka sekund z Enrique i -100 zł na pigułkę po xD
Widzę, że na końcu poszła w tryb victim blaming. Nie możesz mnie skrzywdzić, mam cipe, a to że się upiłam do nieprzytomności w miejscu do którego połowa ludzi idzie żeby sobie raz poruchać i zapomnieć to nic nie zmienia. Tabletki gwałtu? No ok ale ja mam cipe, nie możesz ich użyć, to nielegalne.

To żaden victim blaming tylko zdrowy rozsądek.

btw. Mam nadzieję, że szon zrobi sobie badania na różne syfy, szkoda
josedra52 - Widzę, że na końcu poszła w tryb victim blaming. Nie możesz mnie skrzywdz...

źródło: 1000004163

Pobierz