Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał finału 4 sezonu Detektywa, to niech nie czyta tego wpisu :)

Czy ktoś może mi wytłumaczyć (widocznie za bardzo nie ogarniam) po jaką cholerę był ten cały wątek paranormalny? Nasza bohaterka poznała swoje imię i to wszystko? XD póki co to wygląda mi to na ewidentny clickbait, aby przyciągnąć widza do tego barachła.
Reszty niedopowiedzeń nawet nie chce mi się wypominać, szczęście w nieszczęściu, że skończyło się po 6 odcinkach

#truedetective #seriale #hbogo
  • 6
@kratofel123: no dokładnie tak. Zrobili z tego imienia jakąś olbrzymią tajemnicę, Navarro w końcu się go dowiaduje... i elo, to wszystko. Nie ma to żadnych konsekwencji, do niczego to nie służy, lecimy szypko dalej bo zostało 20 minut do końca sezonu.

Kto w końcu uciął ten język, po co go tak długo trzymał i w jakim celu go podłożył? Nie wiadomo.

Skąd te sprzątaczki wiedziały na podstawie samego kształtu wiertła, że
  • 5
@DarkCrusader_102 taa, kto w końcu podrzucił ten język? Domyśl się.
Babka mieszkająca na odludziu która nie zadaje pytań gdy ktoś przywozi do niej trupa, jakby to się zdarzało raz na tydzień... jaka jej historia? Domyśl się
Jaki w końcu związek z całą sprawą miał ten były inżynier mieszkający u tubylców, skąd jego dziwne zachowanie? Domyśl się
Co w końcu oznacza ten symbol spirali? Domyśl się
Wiemy za to, że panie policjantki są
@DarkCrusader_102:

Skąd te drgawki Clarka przed szturmem sprzątaczek?


Możliwe że był ćpunem jak ten doktór z szklistym okiem.
Na etapie budowy obiektu nikt nie zdecydowałby się na tworzenie takiego zamkniętego bunkra pod podłogą do wywiercania tych lodowych walców. Jak oni to niby przenosili? Schodkami przez ten właz?
Moja teoria jest taka że one razem utopiły się w przeręblu a reszta odcinka to jakieś wizje (później mają inne czapki).
malakropka - @DarkCrusader102: 
Skąd te drgawki Clarka przed szturmem sprzątaczek?

M...

źródło: weareinanightcountry

Pobierz
@DarkCrusader_102: w temacie sprzątaczek i rozwikłania zagadki zabójstwa - była scena, że jedna babka sprzątała laboratorium i tam znalazła narzędzie, druga sprzątając biuro policji widziała dokumentację z sekcji. Stąd połączenie faktów.

Ten serial to totalne gówno.