Wpis z mikrobloga

Znalezione na grupie

"Wstydzę się tego że mam 24 lata nigdy się nie całowałam nie miałam chłopaka. Jestem wysoka i gruba i mam chore serce pewnie nikogo nie będę miała"

Aa tu komentarze :

-"Jestem niska gruba mam chore serce i jakieś 5 dodatkowych chorób
Jestem w związku xD"

-"Ja też, niska gruba, chore serce, pcos i w sumie to wymieniać mogę, łącznie z 6 chorób i mam męża. Więc to nie wygląd się liczy, kiedy to ludzie zrozumieją?"

-"Jestem wysoka i mam nadwagę. Mam chłopaka, któremu się podobam, bo lubi większe kobiety i uwierz mi, że jest dużo takich facetów. "

-"Mam nadciśnienie,arytmię,cukrzycę i spora nadwagę i faceta, więc nie pękaj.Młoda jesteś, jeszcze kogoś poznasz 😉"

Jakoś ku.rwa nie jestem w szoku, że są w związku dzisiejszy chłop na obecnym rynku świń weźmie nawet niepełnosprawną na wózku a gruba ? to już rarytas dla chłopa a gdyby chłop był schorowany? to wiadomo jak to się kończy chroniczną samotnością, depresją i pustką co w skrajnych przypadkach prowadzi do magika, to po raz kolejny pokazuje jak k0biety mają easy życie za sam fakt posiadania tzipy

#blackpill #p0lka #przegryw #przegrywpo30tce #pieklomezczyzn #pieknokobiet #logikarozowychpaskow
TTedbundYY - Znalezione na grupie 

"Wstydzę się tego że mam 24 lata nigdy się nie ca...

źródło: fghjk

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TTedbundYY: I te komentarze 'mam nadciśnienie, arytmie, cukrzycę no i sporą nadwagę' - czytaj - jestem wielorybem który #!$%@? za dużo no i przez to nabawiłam się innych chorób. AKCEPTUJ MNIE TAKĄ INTZELUUUU
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: a chłop może dzisiaj przeciętnie wyglądać a i tak over dla jego. Invalida lub chłop z wadami to juz tylko magik zostaje. Nie wiem jakie są statystyki wśród niepełnosprawnych facetów.
  • Odpowiedz
  • 2
@dam2k01: To też miałem dopisać, że wystarczy być przeciętnym a i tak over, chad na wózku jedynie bedzie mieć szanse bo nagra z juleczką tik toki, że jest samodzielny mimo bycia na wózku a siano bedzie spływać z wyświetleń.
  • Odpowiedz
@Erikaa: Zaczynając od prania mózgu przez strach przed mówieniem co się myśli po szantaż emocjonalny i krytykę. Na szczęście odciąłem się od ciotki i wuja (choć nie religia była ostatecznym powodem). Moja matka (wychowałem się bez ojca) nigdy mnie nie zmuszała do praktykowania religii na szczęście. Teraz czuję się wolnym człowiekiem pod tym względem i właśnie dziś skończyłem "The scars of eden" Wallisa. Zazdroszczę mojej uczennicy z 4 klasy, którą
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: na szczęście ciotka i wujek to nie rodzice więc nie była to najgorsza możliwa opcja...Ale coś w tym jest w szerszym zakresie że jak jedno pokolenie jest bardzo religijne to następne będzie anty, a kolejne znowu wychowane laicko będzie szukać duchowości.
  • Odpowiedz
@Erikaa: Duchowość i religia to dwie inne rzeczy. Religia niszczy duchowość. Kościół w ogóle odszedł od nauczania Jezusa. Dla księży liczy się tylko kasa i seks z dziećmi albo mężczyznami. Kościół jest skończony. Dzieci masowo się wypisują z religii w moim mazowieckim zadupiu. We wsi pod moim miastem 50% ślubów to cywilne.
  • Odpowiedz