Wpis z mikrobloga

Mordki, pytanie mam, Carplay + Google Maps, jest jakakolwiek możliwość, aby nawigując nie pauzowało muzyki/wyciszało radia? W Apple Maps tło się lekko przycisza, tak samo nawigacja w aucie, ale w weekend potrzebowałem na szybko GM i to strasznie irytuje.

#google #apple
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@iquiet: Ale ja nie chce gasić powiadomień, bo tu się przydają (w carplay nie jestem w stanie wyświetlać z Google Maps na head up), tylko, żeby powiadomienie przyciszało tło, a nie całkowicie wyciszało :-)
  • Odpowiedz
@Aurezaliusz: Chyba nie da się tak zrobić jak mówisz. A jest powód dla którego nie chcesz jeździć z Apple Maps? Tte od google strasznie się popsuły w ostatnim czasie - jakieś zdupy trasy wyznaczone + potrafi się zawiesić w jakimś momencie i przez to już z 2 razy nie zjechałem z autostrady. No i w złości właczyłem AM i są dla mnie mega spoko i w 90% z nimi jeżdżę.
  • Odpowiedz
  • 0
@nalej_mi_zupy: Normalnie używam Apple Maps (chociażby dlatego, że genialnie prowadzi tzn. "na następnych światłach skręć w ..." zamiast podawania odległości itd.). Tu jechałem na lokalizację kogoś innego udostępnioną właśnie w GM :-)
  • Odpowiedz