Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kolejny dzień w fabryce smrodu. W nocy bardzo napier... ząb, skończył się ketonal dlatego wziąłem Ibuprom, jedna tabletka nie pomogła to drugą zarzuciłem. Po drugiej przestało boleć jednak nie mogłem zasnąć do trzeciej w nocy gdzie 5 rano czekam na busa. Normalnie bym się wkur... bo po godzinie pracy kazali nam jechać do domu, za dużo ludzi w pracy a z mojej firmy tylko dwie osoby. Czekając na busa zadzwonił szefo że znalazł mi inną robotę "od zaraz potrzeba im ludzi". Kierowca wysadził mnie pod pato-agencyjnym przystankiem, gdzie miałem czekać do 8:00 na szefa, czas minął, dzwonię do niego żeby usłyszeć "powiedzieli że na 14:00 masz być". Do mieszkania miałem tylko 2km, po co mieliby mnie tam podwozić. Jak zombie się dzisiaj czuje.
-Witam, ty zawsze taki smutny, kiedy będziesz wesoły?
-Witam chyba nigdy
#niemcy #emigracja #swstory
SaintWykopek - Dzisiaj kolejny dzień w fabryce smrodu. W nocy bardzo napier... ząb, s...

źródło: temp_file7535478744287731223

Pobierz
  • 29
@SaintWykopek #!$%@? 9 euro za godzinę? Co ty #!$%@? ukraincem w Polsce jesteś? XD

Człowieku 9 netto euro to były dobre pewnie z 15 lat temu...
W Polsce w przeróżnych fabrykach twraz ma się po 40zl na godzinę brutto, a to 9 euro brutto więc dużej różnicy nie ma...
@analboss I jeszcze większą depresja, samotność i wyobcowanie w obcym kraju...

Trzeba chcieć coś zmieściła nawet jeśli jest ciężko. Mimo wszystko wg mnei powiniennssukac tam na miejscu innej roboty co by nim tak nie pomiatali.