Wpis z mikrobloga

@gnt_1 No to przecież proste. Reklamy mają zachęcić do kupna produktu. Taki murzyn, który mieszka w Polsce, to jednak przyjechał tutaj, żeby pracować, albo studiowac i kase ma. Po co kierować reklamy do cyganów? Żeby pokazywać im co warto #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ile ostatnio widzieliście reklam lub seriali na platformach streamingowych z udziałem cyganów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gnt_1: a ile widziałeś w ogóle mireczku?
cyganie ze względu na styl życia są dosłownie non grata w każdym miejscu, którym si pojawią.
@gnt_1 sama pochodzę z rodziny romskiej i sama doświadczyłam prześladowania w okresie podstawówki i gimnazjum przez rówieśników. Nie ważne że ja czegoś nie zrobiłam i tak spadała wina na mnie bo przecież cygan to lubi coś ukraść lub zepsuć :/
Dlaczego w Stanach urzyny to 13% a wydaje sie jakby o wiele wiecej i sa w kazdym filmie czy serialu?


@wcaleniepchamsiewmultikonto: Może dlatego, że to średnio statystycznie byłaby co ósma osoba? Może dlatego, że bardzo się wyróżniają swoją karnacją i od razu dostrzegasz? Na latynosach też się tak zawieszasz? xD Jak masz w serialu czy filmie kilkudziesieciu/set aktorow to jak ma tam nie byc czarnoskorych? Poza tym, od kiedy fikcyjny serial