Wpis z mikrobloga

streamingowych z udziałem cyganów


@gnt_1: ostatnio zacząłem trzeci sezon Suburry w której cygan jest jednym z głównych bohaterów, do tego jest gejem i sporo pokazują ich gangsterska kulturę itp.
@gnt_1: Myślałem że każda kradzież wykonywana w Polskich filmach jest wykonywana przez Cygana, tylko że cyganie nie umieją czytać więc zatrudnia się białych by grali cygan. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@perasperaadopelastra: Wystarczy wejść na migracje.gov.pl i sprawdzić. Dwie najliczniejsze grupy bambo w Polsce to Nigeryjczycy i Zimbabwejczycy. Tych pierwszych jest 2,1k, tych drugich 2,2k. Strona może być trochę do tyłu, więc można być hojnym i dosypać po maksymalnie 1k do obu tych grup.
@gnt_1: powiem więcej. Wiecie jaki jest odsetek mudżinów w USA? Nieco ponad 14 procent. Tylko. Oczywiście zróżnicowanie geograficzne jest bardzo duże, bo są miasta / stany gdzie jest ich bardzo mało i takie gdzie jest ich większość. Biorąc pod uwage produkcje Netflixa robione są głównie na amerykański, a dopiero potem światowy rynek i to, jak wiele "mniejszości" w tych produkcjach jest to człowiek mógłby pomyśleć że co drugi Amerykanin jest czarny,