Wpis z mikrobloga

@okjl123: pomysł galerii w tamtym miejscu był od początku delikatnie mówiąc chybiony ale ogólnie to szkoda że pozbywamy się nieźle wyglądającego budynku na zewnątrz a dookoła mamy tyle brzydoty chociażby po drugiej stronie ulicy..
  • Odpowiedz
@puexam czemu uważasz że był chybiony ? Z ciekawości pytam bo przez lata była to jedyna galeria w tym regionie potem weszła renoma i skytower ale obie nastawione bardziej na droższe sklepy.

Wroclavia dobiła w sumie ta i inne galerie
  • Odpowiedz
@smalbear: nie wiem czemu mówisz że "potem weszła renoma", renoma tam była jeszcze przed wojną :) był okres gruntownej jej przebudowy na modłę dzisiejszych galerii handlowych i być może to się akurat nałożyło dlatego tak Ci się wydaje.

I to właśnie arkady były na początku nastawione na zakupy dla majętnych ludzi 40+, pewnie przez bliskość EPI, ale rodzaj sklepów w tym przybytku zmieniał się dość często.

Po drugiej stronie ulicy jest
  • Odpowiedz
@puexam no ja nie pamiętam aby była to galeria dla bogatych ale no mieszkam dopiero od 2014 roku we Wrocławiu. Z pozostałymi rzeczami się zgodzę.

No ja lubiłem ostatnią wersję arkad czyli gdzie były inne sklepy, lubiłem do Sinsay pójść jedynego we Wrocławiu dla mężczyzn. Salon z książkami też był spoko. No ale nie mogli na tym długo jechać zgaduje.

Ciekawe co tam będzie teraz, bo nie widziałem. Wydaje mi się że
  • Odpowiedz