Wpis z mikrobloga

#depresja #przegryw #leki #psychiatria co lepsze xanax, relanium czy ketrel ( a może macie inne propozycje ) do dorażnego brania przeciwlękowego, histerii, nadaktywnosci psychoruchowej, nagłych myśli S. itp. Efektem nie ma być pojscie spac ( czego własnie po xanaxie nie mam) ale myślę o alternatywie
  • 15
ketrel to usypiacz i to całkiem mocny.

czy alpra czy diazepam mniej Cię uśpi to kwestia indywidualna, ja bym proponował bromazepam.

do doraźnego możesz eksperymentalnie spróbować tianeptynę (ale tu parę tabletek na raz), ale wątpię.
@Grubydred:
  • 0
@10129: mi potrzeba żeby mi łeb otępić bardziej, nie na codzień wiadomo tylko właśnie w takich stanach kiedy tego potrzebuje co by się przytrzymać przy życiu. Ostatnie dni takie mam a nie chce #!$%@?ć ciagle benzo, a akurat jutro mam psychaitre.
nie uzależnisz się fizycznie nigdy tak biorąc. parę tabletek tygodniowo to możesz brać i 10 lat i nie dostaniesz objawów odstawiennych, najwyżej się psychicznie uzależnisz i nie będziesz chcieć nigdy przestać. gorzej jak zaczniesz sobie szukać coraz więcej powodów do brania :>

ogólnie w mniej niż 2 tygodnie codziennego brania się fizycznie nie uzależnisz. po miesiącu lekko, ale nadal nie na tyle aby przestanie z dnia na dzień było jakieś mocno nieprzyjemne.
4mg

dla alprazolamu to nieco grubo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

po 4mg to osoba bez tolerancji ma zerwany film. chyba, że rozkładasz na parę dawek a nie jako jedną.
@Grubydred: