Wpis z mikrobloga

Mężczyźni: dlaczego kobiety nie chcą rodzić dzieci? Dzietność spada!


@WielkiNos: nie powiedział nikt nigdy. Co mnie obchodzą cudze gówniaki. INB4 hurr durr ZUS pierd
@ZielonyRozpustnik najbardziej zadowolone są z tabletem w ręce, ty swoje wychowujesz na w wiosce amiszów pewnie co? zresztą nie pisałem o sobie, a o pracy tych pracujących 24/7 albo i więcej xD się #!$%@?łeś jak łysy o kant kuli

@podjad3k jesli masz dzieci i Twoimi metodami jest wlaczanie bajek i dawanie telefonu/ tabletu to im wspolczuje
@WielkiNos sama jesteś mit, a ja nie pisze co jest dobre, a co nie, tylko jak wygląda ta praca 24/7/365 xD

@podjad3k z tym spaniem dzieci to mity. Nie wolno włączać bajek dzieciom do roku w ogóle. Rozumiem, że danie świecącego trójkąta 2 latkowi to byłoby wszystko na co cię stać jako ojca, ale wiele osób jednak się w to bardziej angażuje i dba o rozwój dziecka na każdym etapie. Jeśli dla
@podjad3k oczywiscie, ze nie izoluje od technologii ale dostaje bajki tylko w awaryjnych sytuacjach jak potrzebuje, zeby posiedzialo 5min spokojnie bo musze cos innego zrobic, nie robie z tego metody wychowawczej

najbardziej zadowolone są z tabletem w ręce


A to jak tak to wszystko git xd dawaj im jeszcze codziennoe slodycze, zapewniam ze tez beda zadowolone xd
@podjad3k ale ty mówisz o jakichś dzieciach 3-5 lat co już chodzą do przedszkola i można normalnie iść do pracy, bo co chwila nie chorują. Tu jest mowa o noworodku i pierwszych 1-2/3 latach życia. Aczkolwiek po tym co piszesz to ty faktycznie nic przy swoich nie robiłeś nawet wtedy. Co nie zmienia faktu, że nie daje się tak małemu dziecku tabletu na pół dnia.
@WielkiNos: całymi dniami podżegasz nienawiść mężczyzn do kobiet. Teraz miłego życia w świecie który tworzysz z sobie podobnymi. Mam nadzieję, że naprawdę jesteś kobietą i pewnego dnia spotkasz na ulicy wyhodowanego przez siebie czubka z mózgiem przeżartym nienawiścią. Lepiej, jak trafi na Ciebie niż jak zawsze na jakąś niewinną dziewczynę.
xD może zapytam jak długo śpi na dobę nowonarodzone dziecko?


@aligejtor teoretycznie powinno spać większość dnia i nocy i w wielu przypadkach tak jest. W praktyce wiele się jednak budzi co 10 minut albo nie uśnie nie na rękach, a jak się odkłada to się budzi. Wiele jest uwieszonych przy cycku praktycznie cały dzień i nie można nic zrobić. Wiele ma różne dolegliwości w stylu kolek, alergii, refluksu, różnych chorób. Różnie ludzie