Wpis z mikrobloga

  • 0
@Nowekonto1238 wczoraj był temat o tasiemcach i krokiety. Dziś był temat pro kobiecy, teraz jest drugi. Musisz bardzo wybiórczo widzieć moje wpisy, że tak odbierasz mój profil.

Mam już faceta, nie szukam.
@WielkiNos: jeżeli jedna osoba mówi Ci, że jesteś pijany, możesz to olać. Jeżeli mówi Ci to 10 różnych osób to idziesz się położyć nawet jak nic nie piłeś.

To nie jest przypadek, że codziennie pod twoimi postami ludzie piszą Ci, że są pełne mizogini i napędzające nienawiść. Niczym to się nie różni od wstawiania codziennie postów typu "czarnoskórzy to nie są ludzie" nawet jeśli napiszesz, że sam jesteś czarny czy tam
  • 0
@Nowekonto1238 ale te 10 osób to są właśnie osoby, które widzą tylko gorące i nigdy nie wchodziły w mój profil. Wykop tak działa. Ludzie nie plusują mojego wpisu, w którym podaję jak groszowe faceci płacą alimenty, ale ochoczo plusują coś co jest jakimś pato zachowaniem kobiet. Mam po prostu swoich hejterow, którzy pojawiają się wszędzie i przywalają do wszystkiego. A hejterow ma nawet matka Teresa. Ty odebrałeś dzisiejszy temat o sprzęgle -