Wpis z mikrobloga

Chwytający za serce profil kobiety na tinderze.

"Jestem brzydka. Nienawidzę siebie. Mam 0 poczucie własnej wartości. Moje wymagania:

1. Bądź facetem.

To wszystko. Umówię się z każdym. Jestem spragniona miłości. Jeśli nie przeszkadza ci posiadanie brzydkiej dziewczyny obiecuję, że będę najlepszą dziewczyna na świecie. Nie musimy chodzić obok siebie publicznie jeśli nie chciałbyś być widziany z kimś takim jak ja".

#tinder #brzydkapani #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem
WielkiNos - Chwytający za serce profil kobiety na tinderze.

"Jestem brzydka. Nienawi...

źródło: temp_file620718272082187910

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Tak właśnie się czuje spora część chuopów z tagu przegryw, ale nikt nie pisze, że to smutne, czy przykre tylko się wyśmiewają. No i chuopy kończą w samotności gdy różowe zawsze znajdą kogoś wystarczy tylko obniżyć oczekiwania.
  • Odpowiedz
@WielkiNos na trójmiejskim tinderze też był podobny profil. Zobaczyłem jej twarz i pomyślałem „o kurde, ale brzydka”. A potem czytam opis, a ten zaczyna się zdaniem „wiem że nie jestem ładna” i wtedy smutlem sromotnie (,)
  • Odpowiedz
chciałam sobie zrobić wpis skupiający się na jej życiu przed spotkaniem faceta wzbudzający emocje i nostalgię. Ku&$a już nie można nic napisać jak się chce.


@WielkiNos: można, pewnie, że można, nie mogłaś happyendu dopisać? Emocje wzbudza, ale nostalgię za czym? Za czasem depresji? Wiesz ilu facetów codziennie, latami cierpi z podobnego powodu? I każdy kolejny dzień kosztuje cię dosłownie wszystko co masz, bo los poskąpił ci urody. O dziwo znam całkiem
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ale widać ogromną różnicę przed i po znalezieniu partnera. Nie stała się nagle piękna, ale wygląda jak pewny siebie i zadowolony z życia człowiek, a nie skulona istota przepraszająca za to, że żyje. Jednak szczęście i poczucie własnej wartości wynikające z bycia w związku robią swoje.
  • Odpowiedz