Wpis z mikrobloga

@Matijas94 Zależy co piszesz. XD
Ja 3/4 wiadomości olewam, kiedy sprzedaję.

Prośba o nr telefonu - kosz.
Odbiór osobisty już teraz zaraz w niedzielę o 22 - kosz. Bo zazwyczaj d... zawraca, i tak nie przyjedzie.
Daję pół ceny i przyjeżdżam - kosz. Nawet żadnego witam na dzień dobry.
Błędy ortograficzne, literówki - kosz. Kupi, a potem użeraj się z tumanem, bo nie potrafi np. telefonu obsługiwać i truje d, bo mu
  • 0
@epicentrum_chaosu Gość sprzedaję przedmiot jako nowy, zapytałem się o datę zakupu i czy posiada dowód zakupu w celach gwarancyjnych. Gość odczytuje wiadomości, więc wystarczy odpisać Nie lub Tak... O to się rozchodzi.
@Matijas94 spokojnie, ja tak miałem z typem, kupiłem przez olx, czekałem prawie 24h żeby potwierdził, a on pod samiusieńki koniec napisał, że nie wyślę xD I tak próbowałem z 2 różnych kont, jakiś fetysz chyba,wstawia aukcje z góry zakładając, że i tak nie chce sprzedać
Gość sprzedaję przedmiot jako nowy, zapytałem się o datę zakupu i czy posiada dowód zakupu w celach gwarancyjnych. Gość odczytuje wiadomości, więc wystarczy odpisać Nie lub Tak... O to się rozchodzi.


@Matijas94: Może on go sobie zwyczajnie ukradł ze sklepu, a Ty o jakieś dziwne rzeczy wypytujesz xD Swoją drogą, jak sprzedawca nie odpisuje przez 24h na jedną wiadomość a ją wyświetlił, to po co pisać kolejne? Od razu uznaj, że