Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ChamskoCytuje: To nie jest samowolka budowlana bo nie musisz mieć pozwolenia na dom do 70m2 a poddasze nie liczy się do tego, jedynie co to zarząd rodu może cię wywalić jak złamałeś ich regulamin. U mnie w mieście jak likwidowali rod bo drogę robili to ludzie dostawali odszkodowanie z miasta.
  • Odpowiedz
@AndrzejTrapper: Nie można też kraść jeździć po pijaku a jakoś politycy to robią dużo osób mieszka na ROD bo to jedyne wyjście z obecnej sytuacji i nikt nie będzie nikogo wywalać z nich
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje kilka lat temu szukałem działki rod. I znalazłem zajebistą koło mojego osiedla. Domek murowany, altanka plus ogrodzona, duża działka. Zajeżdżam i dziadek rzuca cenę 300k w Lublinie. Pytam się skąd ta cena? A on że za parę lat to będzie warte 500k bo developerzy tu wejdą i odkupiłą za każdą cenę. Dziadek nie ogarniał że nie jest właścicielem i bez aktu to dostanie kopa w dupę a nie 300k. Pewnie opowiadał
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: Ty myślisz, że miasto wo obliczu tak masowego łamania prawa cokolwiek zrobi? XD Chyba nie masz pojęcia jak wyglądały likwidacje takich ogródków. Wszystkim szli na rękę nawet nie poruszając złamania prawa w postaci samowoli budowlanej albo za wysokiego płotu aby się po prostu wynieśli.

Znaczy możesz zacząć zgłaszać jako urząd miasta samowole do nadzoru ale powodzenia w następnych wyborach jak sobie skłócisz kilka % elektoratu na całe życie XD Wbrew
  • Odpowiedz
@WrzeCiOna: Raport był, skala samowolki budowlanej wyszła bardzo duża, ale nikt tego nie ruszył bo nie było potrzeby. Teraz potrzeba się pojawiła więc pewnie i nadzór budowalny zacznie dociskać cwaniaków
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje Ale co ty gadasz. Naprawdę myślisz że miasto będzie czekało z milionami, które chce wydać na parki (to najpilniejsza potrzeba każdego miasta -nowe parki) aż ktoś wyburzy swoją samowolę budowlana?

Już się nie mogę doczekać aż Kraków z kilkudziesięciu RODow zrobi zajebiste parki w ciągu roku czy dwóch. A najbardziej jestem pewny tego, że żaden teren RODu nie zostanie sprzedany deweloperowi. Co jak co ale w Krakowie takie rzeczy nie przejdą
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: bo ludziom zapalily sie ledy w głowie jak usłyszeli o domkach do 70m2 bez zgloszenia, tylko to nie dotyczy rodosow, bo to inna ustawa i tam, domki maja miec 35m2 i max 4 m wysokosci
  • Odpowiedz