Wpis z mikrobloga

Babom #!$%@? nie dogodzisz.
Ziomek wziął se babę ze wsi, z biednej rodziny, sam pracuje biurowo, źle nie zarabia to jak wraca do domu to baba go #!$%@? "jak możesz być zmęczony jak 8 godzin w pracy siedzisz?", "jak można się zmęczyć pracą biurową?", "poszedłbyś do jakiejś męskiej pracy, mój kuzyn jest dekarzem, to jest prawdziwy chłop!".
No #!$%@? jak pracujesz fizycznie to jesteś dla nich jak kiep bez wykształcenia, pracujesz biurowo to też źle, bo dla nich to nie praca.

Wisienką na torcie niech będzie to, że do tej pory ta wieśniara chociaż pracowała, teraz mają dziecko, to cała rodzina z jej strony #!$%@?, że baba ma siedzieć w domu z dzieckiem, a chłop ma #!$%@?ć na rodzinę. Także pracować już jej się nie chce, no bo przecież mamuśka jej świetnie doradza.

#zwiazki
#logikarozowychpaskow
#p0lka
#tinder
  • 52
  • Odpowiedz
@kumatyon ja sama jestem "wsiura" i pamiętam czasy szkolne to przepaść mentalna dość dużą między miastem a wsią ,
Zapadła mi w pamięć jedna scenka rodzajowa , gdzie był dzień chłopaka a laski z miasta potraktowały to jak swoje święto i sobie rozsiadły się i jadły to co kupiliśmy chłopakom a ja w szoku się pytam czy nie powinnysmy im tego zanieść bo go przecież dla nich , właśnie wtedy doszło do
  • Odpowiedz
  • 3
@Linnior88: takich przykładów "super" kobiet ze wsi znam parę, jedna z nich myła się raz na 3 dni ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Grubyzaur nope, wczoraj mi ziomek przy piwku się żalił jak ma #!$%@?
@kumatyon ok, tylko że jest 2024 rok więc jak można dalej żyć w kulcie #!$%@?? Przyjmując te same pieniądze, wolisz ciężko #!$%@?ć fizycznie na dworze, czy siedzieć sobie 8h w klimatyzowanym biurze popijając
  • Odpowiedz
@Linnior88: Tu się zgodzę, bo byłem w związku dłuższy czas z kobietą ze wsi tam czy z małego miasta. W pełni zgoda - mniejszy feminizm, troska i dbanie o faceta, czasem do przesady nawet. Natomiast dla mnie podejście, że facet cokolwiek "musi" i być taki czy owaki, to w sposób negatywny wyrażane, było nie do zaakceptowania. Pomijam chamską komunikację i teksty typu leń itp, ale to akurat wzór z domu ojca
  • Odpowiedz
@kumatyon poprostu wydaje mi się że baby ze wsi nadal polują na "prawdziwa męskość " a w zamian same są bardziej troskliwe i kobiece
Chociaż wiem że nie każdemu to pasują i są faceci którzy wolą bardziej zimna rybę ale w zamian za święty spokój
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: Ja się z Tobą całkowicie zgadzam. Normalna i stabilna partnerka docenia partnera, a nie stosuje przemoc w komunikacji. Pomijam to czy w ogóle rozumie go i chcę zrozumieć. Ale to co ktoś napisał - nie oczekuj zmiany od takiej osoby, naprawdę szkoda życia i mówię to z doświadczenia z manipulatorką w związku.
  • Odpowiedz
@kumatyon no tak dla was kazda która ma jakie kolejek wymagania to manipulatorka , często nadużywane słowo przez facetow którzy chcą być wolni wobec jakichkolwiek zobowiązań
  • Odpowiedz
@Linnior88: Z tym się zgodzę, że właśnie męskość jest tutaj mega ważna. Tu nie chodzi o zimną rybę, tylko o balans - facet to nie neandertal i też nie będzie akceptował pewnej komunikacji partnerki. Jest coś po środku i mówię to z doświadczenia :) I to co Tobie jako facetowi odpowiada. Jeden facet uzna, że to dla niego idealne, inny oczekuje czegoś innego, takie życie.
  • Odpowiedz
@kumatyon a i dopiero teraz jakoś niedawno doszło do mnie że jak oglądam np tik toki polek z dużych miast to się czuje bardziej "obco" niż jak oglądam tik toki jakichś randomowych Ukrainek , poprostu dla mnie mentalność "damy z miasta " jest bardziej obca niż mentalność wschodnia
  • Odpowiedz
@jerzu70 "noga dupa brama" ja #!$%@? xD ty masz mentalność gorsza niż jakiś typ z Bangladeszu , na pewno była by strasznie smutna że straciła taki "kulturalny rarytas " jak ty xD
W okolice takich jak ty wartościową kobieta nie podejdzie więc nie martw się nie miałbyś nawet kogo wyrzucać
  • Odpowiedz
@Linnior88: tak, noga, dupa, brama. Najgorsze co może być, to toksyczna, roszczeniowa baba, I nie przejmuj się moją mentalnością, nie musisz. Nie znasz mnie i nie wiesz jakie kobiety się koło mnie kręcą.
  • Odpowiedz
@jerzu70 biorąc pod uwagę kulturę wypowiedzi to pewnie żadne xD
Śmieszy mnie jak toksyczny przemocowy typ stwierdza że ktoś inny jest toksyczny xD parodia gatunku jak to na wykopie
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: bo tu jest więcej facetów z czego 90% z nich to odklejeńcy nienawidzący kobiet? Ty naprawdę robisz jakieś ebanie o durne plusiki na stronie ze śmiesznymi obrazkami? Gość chciał ubezwłasnowolnić kobiety żeby do 30 roku życia ojciec wybierał im męża i też dostał plusy a ja go wyśmiałam i nie dostałam, więc to on ma rację a ja nie i to ja z naszej dwójki jestem walnięta? XD
  • Odpowiedz
bo tu jest więcej facetów z czego 90% z nich to odklejeńcy nienawidzący kobiet?


@AlienFromWenus: czy te 90% jest teraz z nami w pokoju? czy może to tylko kolejny z twoich epizodów schizofrenicznych?

Ty naprawdę robisz jakieś ebanie o durne plusiki na stronie ze śmiesznymi obrazkami?


oj zabolało xD
  • Odpowiedz