Wpis z mikrobloga

juz sklejcie te mordy z tymi 60% na pis, jak ktoś poszedł po rozum do głowy to chyba dobrze?


@siodemkaxx: no zajebiscie wrecz i chwala mu za to, tylko czemu za jego chybione wybory, swoim czasem/nerwami/pieniedzmi odpowiadaja osoby trzecie?
Co ja temu zagubionemu rolnikowi, ktory w koncu przejrzal na oczy jak go pis dyma, zrobilem ze wczoraj do domu zamiast 20min wracalem duzo dluzej (wroclaw here)?
@donttalktome w biedronkach robią zakupy tylko emeryci, Ukraińcy, karyny i przegrywy które kupują monstery na promocjach, normalny człowiek i tak tego nie odczuje chyba, że ktoś lubi spleśniałe jedzenie z Ukrainy kupować
@siodemkaxx: nie raz i nie tylko ja. Przypominam ze protesty trwaja juz od jakiegos czasu, a niektore ulice we wrocku sablokowana dzien w dzien.

Poza tym co to za tlumaczenie, raz to mozna?
Bedziesz tak samo klaskal uszami, jak w pon ci przejda lgbt, we wtorek patrioci, pozniej zwolennicy legalizacji, kolko gospodyn wiejskich, mlodziez wszechpolska itd?

Co to #!$%@? za debilny pomysl, zeby szarym ludziom miasto blokowac.

Urzednicy maja #!$%@?, zamkna
niektore ulice we wrocku sablokowana dzien w dzien.


@PurpleHaze: nie są, w mieście była to jednorazowa akcja...
kazdy ma prawo do protestów, nie chce mi sie 100000 raz tłumaczyć, rolnicy protestują w słusznej sprawie, jak zielony ład i fit for 55 wejdzie bez żadnego sprzeciwu tak jak KE chce, to problem ci sie rozwiąże, bo będziesz mógł co najwyżej rowerem pojechać do tego urzędu, bo samochodem nie będzie można...
bo będziesz mógł co najwyżej rowerem pojechać do tego urzędu, bo samochodem nie będzie można...


@siodemkaxx: tak tak uwielbiam to #!$%@? ze nic nie bedzie mozna i wszystko zakaza. Czemu nie protestuja przed sejmem? Czemu nie protestuja pod domami politykow odpowiedzialnych za to? Czemu tylko rolnicy sa tak oswieceni, ze wiedza ze nic nie bedzie i tylko oni protestuja?
I czemu zamiast naklaniac mieszkancow do przylaczenia sie, uniemozliwiaja im funkcjonowanie w
tak tak uwielbiam to #!$%@? ze nic nie bedzie mozna i wszystko zakaza. Czemu nie protestuja przed sejmem? Czemu nie protestuja pod domami politykow odpowiedzialnych za to? Czemu tylko rolnicy sa tak oswieceni, ze wiedza ze nic nie bedzie i tylko oni protestuja?


@PurpleHaze: a ja uwielbiam wasze #!$%@? xD protestują w warszawie, warszawiacy płaczą, pojechali pod siedizbe KE płaczą ludzie z wrocławia, wam to nigdy nie dogodzi, #!$%@? naród niewolników
a ja uwielbiam wasze #!$%@?


@siodemkaxx: i widac ze mam z komuchem do czynienia, bo per 'was' to bylo przed 89 rokiem, jak zwrcalo sie do pojedynczej osoby.
Do #!$%@? niewolnikow nalezysz rowniez ty i tak tym stwierdzeniem obrazasz rowniez siebie i swoich bliskich, skoro uwazasz ze twoi rodacy to #!$%@? niewolnicy.
I skoncz z ta narracja ze nie bedzie nikogo stac na nic, nie bedzie auta, nie bedzie mozliwosci przemieszczania
i widac ze mam z komuchem do czynienia, bo per 'was' to bylo przed 89 rokiem, jak zwrcalo sie do pojedynczej osoby.


@PurpleHaze: to ty jesteś tu komuchem bo ludziom chcesz prawo do protestowania zabierać, was odnosiło się do tych co się zesrywają w internecie xD

I skoncz z ta narracja ze nie bedzie nikogo stac na nic, nie bedzie auta, nie bedzie mozliwosci przemieszczania sie, teraz nie bedzie jedzenia i
Lud im będzie dziękować! Nie ma taniego jedzenia! Jedzenie tylko od Polaka! I nie ma pomidorka za 5zł! MA BYĆ POLSKI POMIDOREK ZA 30zł!


@Korandosama: Nie sposób nie zgodzić się w pewien sposób z tym, na święta i sylwestra robiłem zakupy. Dziwnym trafem pomidor w tym okresie kosztował 15-17 zł za kilo w sklepie a tydzień po nowym roku mógł być już za połowę tej ceny ( ͡° ͜ʖ
to ty jesteś tu komuchem bo ludziom chcesz prawo do protestowania zabierać, was odnosiło się do tych co się zesrywają w internecie xD


@siodemkaxx: Nikt nie chce zabierać ludziom prawa do protestowania ochłoń ziomek, po prostu w sumie ktoś słusznie tu zauważył, że jak zwykle najbardziej po dupie dostają zwykli ludzie a nie ci którzy powinni za to dostawać. Poza tym sorry, ale też rolnicy często nie są aż tacy biedni
i kończe bo mi sie nie chce po raz 1000 w tym tygodniu tłumaczyć dzbanom z miasta, dlaczego to jest tak ważne


@siodemkaxx: to ja ci zostawie tylko jedno pytanie:
Pomysl, zastanow sie, przypomnij sobie, ktore protesty po 89r zakonczyly sie sukcesem, jakie to byly grupy spoleczne i jak te protesty wygladaly/przebiegaly. Obawiam sie, ze mozesz dojsc do dosc nieprzyjemnych wnioskow.

Juz to tlumaczylem innemu wykopowemu rolnikowi, tu nie jest francja,
. To co ma powiedzieć taki przeciętny człowiek z miasta któremu blokują ruch i żyje od 1 do 1 bardzo często.


@Cztero0404: zostać rolnikiem i pracować na etacie i żyć z dopłat... rzygać mi sie chce jak czytam te wysrywy o życiu z dopłat i jeszcze pracy na etacie, bo rolnik to lezy a mu samo rośnie xD