Wpis z mikrobloga

@Raklajev: Przepraszam, ale ktokolwiek uważa, że Marcin Dubiel jest skończony w Polsce jest bardzo, bardzo naiwny wręcz jak dziecko. Żeby mnie nikt nie zrozumiał źle, ja absolutnie nie chcę robić z siebie żadnego proroka. Natomiast kiedy to wszystko wybuchło pisałem nawet na wykopie, że ci ludzie zaczną wracać najpóźniej 2-3 miesiące po nowym roku i co się dzieje Boxdel już wrócił, Dubiel wraca a sytuacja Dubiela teraz jest taka jak jeszcze
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Nie zgodzę się z tym że sytuacja dubiela jest taka sama jak chwile temu boxdela. Boxdel wrócił tylko i wyłącznie dzięki ludziom, dubiela ludzie karcą i wiadomo że znajdą się śmiecie które chcą go w internecie jednak 90% ludzi piętnuje go i brzydzi się nim. Z boxdelem była inna sytuacja. Parę dni po filmie ludzie śmiali się i również go piętnowali lecz poźniej zaczeli zauwazac ze nie zrobił nic aż
  • Odpowiedz
@Cztero0404 niech wraca ale nikt tu na niego nie czeka, ogólnie nie zmyje brudu który się do niego przykleił. Może wracać, może nawet menago zalatwić mu wspólpracę ale nikt go nie będzie chciał słuchać. Powinien zrobić to co każda perwersyj a #!$%@? - usunąc się w odbyt
  • Odpowiedz
oxdel wrócił tylko i wyłącznie dzięki ludziom, dubiela ludzie karcą i wiadomo że znajdą się śmiecie które chcą go w internecie jednak 90% ludzi piętnuje go i brzydzi się nim.


@loty-luju: Naucz się jednego, każde piętnowanie zaczyna się i kończy tam gdzie zaczynają i kończą się pieniądze zwłaszcza tak duże i nieosiągalne dla przeciętnego człowiek oraz zgadza się koniunktura. Tutaj ewidentnie grunt pod powrót zaczyna być bardzo mocno ubijany chociaż co
  • Odpowiedz