Wpis z mikrobloga

Co spowodowało, że zerwaliście ze swoimi byłymi?
U mnie to było na studniówce, mojej byłej zawsze po alkoholu trochę #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale tutaj już poszło to za daleko. W trakcie imprezy podszedł do mnie przyjaciel z tekstem:
- stary, twoja laska coś #!$%@? na parkiecie (w kontekście, że podbija do jakichś obcych gości), weź ją ogarnij.
To podszedłem do niej, zapytałem normalnie o co chodzi i powtórzyłem co mi powiedział kolega i się zaczęło. Automatyczny płacz, wściekłość i bieg do stolika, udało mi się ją szybko wyciągnąć na dwór, co by spróbować uchronić się przed publiczną dramą przy wszystkich.
Na dworze próbowałem wyjaśnić sprawę jakoś polubownie, skończyło się tym, że sprzedała mi liścia i do ochroniarza obok krzyknęła, że ją uderzyłem. Po czym pobiegła z płaczem do stolika.
To był moment, w którym w sumie uznałem, że już nie jesteśmy razem i tak się zachowywałem w stosunku do niej przez resztę imprezy.
Ona z kolei siedziała parę godzin zapłakana przy stoliku i uskuteczniała #pijezebyzapomniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście praktycznie wszystkie laski, które to widziały były mną zdegustowane, jedna mnie wprost nazwała #!$%@?, jasne jest przecież, że jak dziewczyna płacze to winny jest chłopak. Tylko jeden kumpel, który znał sytuację od środka mi współczuł i starał się jakoś tam wesprzeć.
Skończyło się to dla niej zwymiotowaniem do kubka, słanianiem się pijaną pod stołem i na dworze oraz końcowo zgonowaniem w kiblu. Dokładnie nie wiem, bo nie za bardzo mnie to już obchodziło, część znam z opowieści znajomych.
Ogólnie studniówkę wspominam całkiem nieźle, dzięki temu, że nie zajmowałem sobie nią myśli po tej akcji to udało jej się nie zepsuć tego wieczoru. Z dziewczyną zerwałem krótko potem, chyba nawet nie była zdziwiona. Do tej pory tęskni, a ja mam nauczkę, żeby od #borderline trzymać się z daleka. Był to mój pierwszy związek, ja byłem młody i głupi i myślałem, że jak pierwszy to musi być na zawsze i trzeba zrobić wszystko, żeby w nim trwać.
A teraz przynajmniej mam ciekawe historie do opowiadania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #studniowka #heheszki
  • 11
@kiedys_bede_bogaty: każdemu facetowi który był z borderką jeszcze tak w ramach kary za to, że wybrał sobie takie coś do związku, sprzedałabym dodatkowego kontrolnego liścia. (Babom co wybrały damskiego boksera też). Potem taka osoba sama dostaje jakiegoś małpiego rozumu i dla następnych partnerek zachowuje się zupełnie odwrotnie niż dla panny z borderem (mniej czule np).
@kiedys_bede_bogaty: no właśnie, a potem następna to wyczuwa, i jeśli jej to nie pasuje (bo są też takie gdzie chłód w relacji im odpowiada bo same są chłodne) to robią inbe facetowi że jest mało czuły, potem same zaczynają się odsuwać czując się zaniedbane i cyk odchodzą mając złe zdanie o facetach a facet nie ma refleksji na ten temat tylko znowu "baby są złe bo kolejna mnie zraniła" a to
@kiedys_bede_bogaty: oj mówię ale nie dotyczy to wyłącznie borderek. Mój ex kiedyś powiedział mi takie słowa że kiedyś dla swoich ex się poświęcał i nic mu to nie dało, każda odeszła do innego więc ze mną tego błędu nie popełni. I że jak mi się to nie podoba to mogę sobie iść. Więc poszłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AlienFromWenus zależy od etapu relacji i ludzi, niektórzy pierwsze randki planują w Sheratonie, inni oczekują co najmniej takiego poziomu ale tak realnie im dłużej to trwa tym bardziej powinny się obie strony angażować
coś w tym jest, w tamtym związku oddałem jej całe swoje serce i po tym co się #!$%@?ło to już nie potrafię się aż tak zaangażować


@kiedys_bede_bogaty: eh, mam podobnie
Teraz jestem w związku z cudowna kobieta, staram się i staram się jak najbardziej żeby być przy niej, doceniam na co dzień i okazuje jej miłość. Ale wiem podskórnie że nigdy aż tak się w niej nie zakocham jak w mojej
i myślałem, że jak pierwszy to musi być na zawsze i trzeba zrobić wszystko, żeby w nim trwać


@kiedys_bede_bogaty: to przekonanie jest zaczepiane głównie przesz stare bordery, dzięki temu młode mogą się lepiej kamuflować i bezkarnie #!$%@?ć, taka miedzypokoleniowa solidarność border jajników