Wpis z mikrobloga

Jako że na wykopie kolejna gówno burza to i ja dorzucę swoje trzy grosze tyle że trochę z innej perspektywy. Otóż obecne pokolenie 20-30 latków to połączenie najgorszych cech Januszy i starych bab jakie można sobie wyobrazić. Przeszkadza im wszystko od bawiących się dzieci po stare babki siejące marchewkę na działkach. Ze wszystkim walczą i o wszystko bóldupią a jedyną ich motywacją jest robienie innym na złość. Żeby tak zgrzybieć starszym pokoleniom potrzeba było przynajmniej 40-50 lat.

#nieruchomosci #patologia #warszawa #60groszyzawpis #koalicjadeweloperska
  • 9
@Towarzysz_Moskvin: To o mnie. Stałem się zgorzkniały po tym jak świat przejechał po mnie walcem i wypluł, a o każdy skrawek poszanowania własnego życia musiałem się szarpać z nauczycielką, pracodawcą, urzędem, sąsiadem więc teraz też niestety nie mam za bardzo sentymentów jak postępuję z innymi.

Jestem niedopasowany społecznie i wiem o tym.
Pierwsze pokolenie które miało ciężko w życiu.


@Towarzysz_Moskvin: Nie pierwsze, ale za to pewnie ostatnie patrząc po dzietności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To wiele wyjaśnia a już na pewno bycie bycie grzybem przed 40tką ¯\(ツ)/¯


Twoja definicja grzyba =/= moja definicja grzyba. Dla ciebie pierdzenie motorkiem o 2 rano to może być akt wolności do samostanowienia, a dla mnie może być powodem do dzwonienia na psiarnię bo
@PfefferWerfer: Oho zaczyna się tłumaczenie. Jeszcze przed chwilą mieliśmy grzyba któremu przeszkadzają bawiące się dzieci i stare baby siejące marchewkę a tu okazuje się że jednak nosi on pelerynę i walczy z patologią która jest uciążliwa dla wszystkich i łamie prawo. Niestety w rzeczywistości to on jest odpowiednikiem uciążliwego Sebastiana w BMW z tą różnicą że nie ma BMW ¯\(ツ)/¯

Nie pierwsze, ale za to pewnie ostatnie patrząc po dzietności (
@Towarzysz_Moskvin: Czasem jestem bezsensownym pieniaczem, czasem jestem pożyteczny. Jak zawsze zależy od perspektywy - jak to w życiu ¯\(ツ)/¯

Jeden chce w prawo, drugi w lewo i nic się nie da z tym zrobić - konflikt gwarantowany.

Cóż natura się samoreguluje. Mnie tam ten fakt bardzo cieszy, ot więcej miejsca i zasobów dla ludzi którzy nie są aż tak toksyczni.


Można mieć dzieci i być toksycznym, nikt tego nie sprawdza (
@PfefferWerfer:

Czasem jestem bezsensownym pieniaczem, czasem jestem pożyteczny. Jak zawsze zależy od perspektywy - jak to w życiu ¯\(ツ)/¯


Jak to mawiają za wielką wodą good for you ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Można mieć dzieci i być toksycznym, nikt tego nie sprawdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Oczywiście że można jednak pośród największych toksyków można zauważyć wyraźnie skłonności ku #przegryw i #antynatalizm co napawa
Oczywiście że można jednak pośród największych toksyków można zauważyć wyraźnie skłonności ku #przegryw i #antynatalizm co napawa pewnym optymizmem


@Towarzysz_Moskvin: Zależy jak definiujesz największych, na pewno tacy są najgłośniejsi na wykopie. W prawdziwym świecie grasuje masa narcyzów i innych psycholi którzy też niespecjalnie wzbogacają społeczeństwo a jednak się mnożą skutecznie.