Wpis z mikrobloga

#depresja #samotnosc #feels #psychologia #nerwica
Doszedłem do wniosku, że w sumie to chyba czas przestać się ograniczać i zacząć mówić i robić tak jak ja chcę bez patrzenia co inni sobie pomyślą. Spróbuję przestać być bardziej otwarty na ludzi i traktować każdego jak wroga, wiadomo nie dawać się traktować jak popychadło ale też spróbować nie szukać wrogów tam gdzie ich niema. Co mi więcej pozostało, teraz musi się udać bo inaczej takim sposobem zostanę sam do końca życia. Z pracą też od teraz się postaram działać zamiast nadmiernie myśleć a co jeśli. Czas wyjechać i przeszłość zostawić za sobą i może z optymizmem spoglądać w przyszłość. Wiadomo, że stresu nie wyeliminuję ze swojego życia ale warto sporóbować bo może być tylko gorzej ale jak spróbuję to może kiedyś będzie lepiej
  • 3
@Hanlan: Elegancko, teraz działaj i nie zrażaj się po jakichś błędach czy porażkach. Z każdego wyciągaj wnioski i buduj doświadczenie. Chłoń wiedzę i informacje jak gąbka. Nie dawaj się kontrolować złym emocjom, pozwól im przepłynąć i patrz na nie z boku, staraj się nie brać ich na poważnie. To tylko mechanizm obronny i kortyzol, nic więcej.
I pamiętaj żeby od czasu do czasu odstresować się i ochłonąć. Spacer, medytacja, relaks przy