Wpis z mikrobloga

@pamareum: Atal ma wszędzie dobre ceny i schodzi jak ciepłe bułeczki. W Krakowie nadal sprzedają po 12,5k z metra

Czemu sprzedają taniej niż inni? Nie mam pojęcia, jakościowo nie ma tragedii. Może reguły ustalania ceny jakieś mają a nie rzucają z dupy jak wszyscy teraz
  • Odpowiedz
@MonsterKill: tylko że Atal naprawdę zawsze miał dobre ceny, a Murapol ma mega #!$%@? cennik i dopiero w jakichś akcjach promocyjnych te ceny zbliżają się do rynkowej. Przynajmniej tak w Poznaniu jest - kiedy Atal sprzedawał za 7k/m2 2 lata temu to Murapol w tej samej lokalizacji wołał już 9,5, a jednak 100 razy bardziej wole Atal.
  • Odpowiedz
Atal to taki trochę lepszy murapol, niskie ceny i jakość która za tą ceną podąża ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MonsterKill: to troche nie masz pojęcia co oferuje ATAL i Murapol w cenie, patrzysz tylko na cene metra, a np. Murapol nie tynkuje sufitów, nie maluje ścian, nie montuje nawet gniazdek elektrycznych, nie wykancza balkonow/tarasow, nie robi ogrodzen na ogrodkach i często stosuje wentylacje grawitacyjna. Może i Murapol
  • Odpowiedz
Czemu sprzedają taniej niż inni? Nie mam pojęcia, jakościowo nie ma tragedii. Może reguły ustalania ceny jakieś mają a nie rzucają z dupy jak wszyscy teraz


@dzem_z_rzodkiewki: nie wiem jak w innych miastach, ale w Łodzi to zawsze wynikało z lokalizacji. Ich strategią było kupno tanio działek. Same budownictwo, przynajmniej w Łodzi było nawet przyjemne dla oka, a jakościowo to bym powiedzial, że potrafili wyróżnić sie in plus.
  • Odpowiedz
@pamareum: niby centrum ale to slaba lokalizacja - tory obok, tramwaj z drugiej i wieczne korki na pulaskiego oraz linia wysokiego napiecia z trzeciej. Dodatkowo to graniczy z trojkatem czyli pato dzielnica Wroclawia. Zostaly tez pewnie mieszkania najgorsze w calym budynku, czyli blisko torow albo ze slabym naswietleniem i rozkladem.
  • Odpowiedz
@puexam nie kilkunastu, a max kilku. Nie zmienia to faktu, że jak zaczną robić te rudery to za pewne zajmą część pasa drogowego, a jak skończą dojdzie że 150 nowych lokali mieszkalnych. Potem zrobią remont ulicy i ci wszyscy ludzie będą musieli jakoś tamtędy się poruszać. No a potem jak już skończą to i tak nic nie zmieni bo 5km/h to i teraz można, a takie będzie tam tempo
  • Odpowiedz
nie kilkunastu, a max kilku


@Viking-: o tych kilku latach słyszę już od burzenia reszty tych kamienic na Pułaskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie znam stanu bieżącego tej sprawy (jestem tylko wkurzony że te kamienice tam w ogóle nadal stoją). Co do reszty to zgoda.

Ale chyba remont ulicy będzie wcześniej niż porządek z tymi kamienicami.
  • Odpowiedz
@puexam Ponoć w środku już coś się dzieje. Być może osuszają czy coś. O remoncie też coś ostatnio pisali. Pewnie nie zacznie się szybciej jak za jakieś dwa lata, ale to odcinek 250m więc nie powinno to trwać niewiadomo ile
  • Odpowiedz