Wpis z mikrobloga

Widziałem, że Jarek znowu nadaje o Smoleńsku i zamachu. Pomijam fakt, że to już raczej nie zadziała oraz to że wrażenie na mnie robi fakt, że jeszcze mu się to nie znudziło. Chciałbym skupić się na czymś innym otóż chce zwrócić waszą uwagę na to, że myśliciel z żoliborza jest totalnym zerem i po raz kolejny chce ugrać politycznie coś dla siebie wykorzystując prywatną tragedię - śmierć brata. Zamiast dać mu odejść w spokoju on dalej ma zamiar kompromitować dobre imię swojego najlepszego przyjaciela, brata. Jak nisko trzeba stać moralnie żeby robić coś takiego?

#polityka #sejm #bekazpisu
Azorek77 - Widziałem, że Jarek znowu nadaje o Smoleńsku i zamachu. Pomijam fakt, że t...

źródło:

Pobierz
  • 6
@Azorek77: bo on niczego poza władzą nie ma, a obecnie została mu tylko władza w partii. Przez całą swoją polityczną karierę w trudniejszych momentach radykalizował. Ta narracja skutecznie (na razie) odsuwa pytania o odpowiedzialność za przegrane wybory. Pytanie ile to potrwa, bo jak widać po sondażach elektoratowi już się to przejada. Kiedy pisiory wyciągną na wierzch na pewno już dyskutowaną w pewnych kręgach kwestię odsunięcia dziadka od przewodnictwa? Który delfin da