Wpis z mikrobloga

No i nie odpalił po zimie :D Można kręcić rozrusznikiem przez 10 minut, przez chwilę nawet chwycił ale zaraz potem zgasł.
Niemal na pewno przez nie spuszczenie benzyny przed odstawieniem, błędy początkującego, i teraz mam wodę w gaźnikach. Udało mi się spuścić teraz z dwóch, dwa kolejne czekają na wd40 bo śruby zastałe i gwinty wyrobione (°°

#motocykle
  • 19
@Zielony34: to co przeczytałem, jak paliwo zostaje w gaźnikach na zimnie to z czasem odparuje zostawiając wodę.
A teraz nawet nie mam pewności czy go przestawiłem na OFF na te 3 miesiące :D to też może być jakaś poszlaka

w każdym razie spuszczę paliwo z dwóch pozostałych i sprawdzę świece czy zalanie ich nie udupiło, to jest jakiś plan.
@Zielony34: aku pełen, wyjęty na zimę i pod prostownikiem co jakiś czas, sprawdzałem i jest w pełni naładowany.

@amath #!$%@? się je wykręca, jeden klucz z długi, drugi za krótki, ciężko się tam dostać. Gdy nic nie wymyślę to się za to zabiorę.
@Panas: Zmień paliwo na nowe, zdejmij filtr powietrza i napier..aj we wlot autostartem czy podobnym sprayem.

Rób przerwy żeby nie przegrzać rozrusznika.

W którymś momencie zagada i tak już będzie do jesieni.

Gx
@Zielony34: okazało się że tak stary model nie ma nawet opcji OFF na kraniku i nie ma opcji żeby nie zalało świec, może trzeba było zdjąć bak na zimę :D

mechanicy też podpowiadają że to świece więc przy tym będę grzebał.