Wpis z mikrobloga

#przegryw #zwiazki #pieniadze #rozowepaski #niebieskiepaski #seks
W sumie dobrze, że jestem singlem, bo kilka stówek zostanie w kieszeni. Loszka jakby wiedziała ile mam oszczędności, by nalegała na jakieś drogie walentynkowe wyjście czy #!$%@? wie co. A nawet gdybyśmy gdzieś wyszli nie jest pewne w 100%, że potem dałaby się zerżnąć. A tak to pieniążki bezpiecznie sobie leżą w domu. I należą tylko do mnie! Z nikim się nie muszę nimi dzielić.
Felixu - #przegryw #zwiazki #pieniadze #rozowepaski #niebieskiepaski #seks
W sumie do...

źródło: 20240106_191215

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 2
@Eremites: na zdjęciu 2660 zł i to tylko część tego co mam. Ta kolekcja 10 zł to mój największy flex. Wszystkie banknoty jak nowe, jakby dopiero z NBP wyjechały.
  • Odpowiedz
@Felixu: "wydać całą kasę bez gwarancji, że da się zerżnąć" to myślenie typowego spermochlipa. Normalnemu facetowi w związku zależy ogólnie na dziewczynie, a nie tylko na jej dupie i czerpie satysfakcję ze spędzonego razem czasu.
  • Odpowiedz
trzeba być naprawdę konkretnym dziadem żeby kilkaset złotych różnicy na koncie zrobiło jakąkolwiek różnice :D

Równowartość 2-3h pracy specjalisty w IT. w chvj. Życie sobie za to ułożysz, nie ma co. Zazdro


@normalny_chlop: tak bo w kraju gdzie srednia pensja to 8k brutto, norma jest zarabianie w 2 godziny 1300 zl
  • Odpowiedz
  • 1
@windows95: jeśli nie chcą mnie ładne Julki to nie chcę żadnej, nie będę bral związku z brzydka czy przeciętna co nie pociąga mnie seksualnie
  • Odpowiedz
@Felixu Ale ja zupełnie nie o tym. Nie tylko brzydkie kobiety zarabiają dobrą kasę. Jeżeli naprawdę ten plik 10zł jest dla Ciebie największą wartością jaką masz, to ładną dziewczynę zarabiającą więcej znajdziesz bez problemu
  • Odpowiedz