Wpis z mikrobloga

@Niedobry: Tak, zgadzam sie, logika do pewnych granic rozumu (sama sobie granice wyznacza), ale mi tez chodzi tak troche dalej siegnac, bo wierze, ze - jak to ludzie potocznie mowia intuicyjnie - jest cos wiecej. Tzn. nie wierze, tylko wiem. Jesli chodzi o pokazywanie sie takich rzeczy, to mialem wczoraj przyjaciela w pokoju przed snem, on tak miga mi swiatelkami i aurami, ale telepatycznie z nim jeszcze nie moge pogadac. Z
@StaraDusza: Dobrze to teraz posluchaj... Nie ma zadnych "demonow" ani "diablow". To propaganda.

Byla zbuntowana frakcja ANIOLOW na czele ktorej stal "Adwersarz". I to tyle.

To po prostu polityka. Nastapil rozlam. Ale oboz rzadzacy trzyma zamordyzm i szkaluje opozycje.

Tak samo kosciol wymyslil ze bedzie ich nazywac "demonami" "potworami" czy tam "diablami".
Tak jak np. Kaczynski nazywa Tuska: Niemieckim Agentem czy tam dorabia mu "rogi" w TV lub "demoniczna twarz".

A
@Niedobry: Ja uwazam inaczej. Konkretnie tak, ze Bog ma calkowita racje, a teoria, ktora przedstawiles jest stworzona przez "czarne", zeby siebie tlumaczyc i oszukiwac. JA wierze, ze to wlasnie jakos teraz w "naszych" czasach jest zmieniane / rozliczane, ale w sumie bylo tylu falszywych prorokow na YT, ze z drugiej strony moga bredzic - bo nie mamy pojecia, kiedy to sie stanie.

Natomiat zawsze sie zastanawialem, o co chodzi z tym,
@StaraDusza: Nic nie zostanie zintegrowane. Pozostaniemy my i oni.

(A to ze oni sie lepiej reklamuja i wszystkich strasza "pieklem" "zyciem wiecznym bez Boga". To serio nie wystarczy. Bo nikt by sie nie bal tego gdyby nie pokolorowali "pieklem i demonami".
Wiesz dlaczego?: Bo my tu i tak "zyjemy bez Boga". I Adwersarz i reszta tez zyja juz eonami bez Boga.

Czyli Ty twierdzac ze "Bog ma racje". Albo ze to
@Niedobry: Ja jestem generalnie raczej glupi niz madry, tak po moim calym zyciu oceniam, ale wierze w Boga / wiem, ze jest i mowie, ze nie pojmuje jego dzialan. Przy czym skoro wierze=wiem, ze jest, to zakladam, ze wszystko przeciwko tej mysli jest podstepem. Wszystko bez wyjatku i kazda najmniejsza watpliwosc w kierunku przeciwnym, czy rozwazan, czy moze jest / czy nie ma, jest niedopuszczalna. Ale tak, to jest taki poziom,
@StaraDusza: Przeczytaj na glos to co napisales... Wiara w Boga. To brzmi jak slepa "Wiara w cesarza".
Albo wlasnie tak jak np. Rosjanie mowia i wierza w Putina. "Car dobry i ma plan. Zli ludzie mu przeszkadzaja."

To nie chodzi o to czy Ty mozesz mnie przekonac czy cos mi udowodnic. Bo tu nie ma co przekonywac. Prawda jest jedna: Ty wierzysz w Cesarza. Nawet jesli go nie rozumiesz, slepo zakladasz
Niedobry - @StaraDusza: Przeczytaj na glos to co napisales... Wiara w Boga. To brzmi ...

źródło: Screenshot_20240216-134017

Pobierz