Wpis z mikrobloga

@arekis77: Nie wiem czemu połączyłeś małe miasta ze wsiami bo moim zdaniem właśnie z małych miast są najlepsi. Ani takie zapóźnione boomery jak wieśniaki ani tacy do przodu, że aż mi tyłu brakuje jak potrafią być z dużych miast. W małym mieście to masz i często kontakt z naturą dosyć blisko a nie całe życie w betonie albo z drugiej strony w gnojówce itp itd. Oczywiście mocno tutaj generalizuję więc się
@arekis77: Nie zauważyłem większych różnic. Ale może to wynikać z tego, że gdzieś mam czyjeś pochodzenie do czasu aż mnie ktoś taki nie zacznie #!$%@?ć. Najwiecej #!$%@?ów spotkałem z lubelskiego. Od osób w internecie po pracowników banku (telefoniczna obsługa klienta).
@arekis77: wolę ludzi którzy nie patrzą na to gdzie mieszkają i nie robią z tego osiągnięcia życiowego. Najbardziej zaznaczają to przyjezdni i później wracając do swojego środowiska tworzą naganną opinię ludności z danej okolicy
@arekis77: duże miasta, to oczywiste. Ludzie wszędzie są głupi, w dużym mieście masz przynajmniej możliwość wybrać tych odpowiednich tobie, bo jest ich po prostu więcej
@arekis77 miałam okazję niestety pomieszkiwać chwilę w małym mieście. Najgorsze są stare baby i młode chłopaki wanna be gangus. Dramat.
W dużym mieście więcej normalnych osób spotkasz.