Wpis z mikrobloga

Prosiłbym o polecenie ciekawych gier na androida, przeglądałem sklep play wielokrotnie i odkopanie czegokolwiek sensownego w tym zalewie szamba jest bardzo trudne :/

Jedynie co mnie zainteresowało to Plague INC i Hill Climb, no ale niekoniecznie szukam podobnych gier, zagrałbym w coś przy czym można posiedzieć dłużej niż kilkanaście godzin i fajnie gdyby byłą opcja kupienia wersji bez reklam.

#android #gry #grynatelefon #szukamgry
  • 9
  • Odpowiedz
@Lesrley: Też mam ten problem gdzieś od 7 lat, kiedyś tak nie było teraz to samo gówno na tych Store'ach
Ale mogę coś polecić: Subway Surfers, Crossy Road, Age of Civilization II, Earn to Die (jedynka i dwójka), Dead Trigger, Into the Dead (tak samo obie części), Reigns, Lapse 1 i 2
  • Odpowiedz
Jakie "dane" mam podać, po prostu chcę dobrą gierkę i tyle xd


@Lesrley: Ja kilka lat gram w hayday. Ale raczej nie bedzie Ci sie podobac. Gralem w rozne gry. Jedne mi sie podobaly inne nie - jak mam polecic skoro nie wiem co sie Tobie podoba a na co nawet nie popatrzysz?
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: Dotąd nie grałem praktycznie wcale na smartfonie więc sam nie wiem czego szukać, dlatego też będę sprawdzać każdy tytuł który ktoś mi poleci

HayDay wygląda ciekawie, grałem kiedyś sporo w Zielone Imperium :)
  • Odpowiedz