Wpis z mikrobloga

Niebiescy:

"Nie jestem pantoflem i jeśli chcę iść z kumplami na kawalerski do klubu Go Go to pójdę i partnerka nie ma prawa mi tego zabronić, ma obowiązek mi ufać, wręcz przeciwnie, jeśli jej ulegnę to stracę w jej oczach szacunek, jeśli jej to przeszkadza to może pakować walizki"

Też niebiescy:

"Nie pozwalam ci jechać z koleżankami na panieński za granicę, mimo że nas stać, zaufanie nie ma tu nic do rzeczy, jeśli mimo słów zrobisz po swojemu to tracisz szacunek w moich oczach i nie masz czego tu u mnie szukać i możesz pakować walizki."

Czyli kobieta to ma być pozbawiona własnego zdania i rozumu oraz godności i honoru, uległa i posłuszna wobec pana i władcy, w przeciwnym razie nie ma ona prawa nazywać się kobietą i jest pogardzana. Oczywiście taka kobieta może nie dać za wygraną i wybrać życie singla niż żyć pod czyjeś dyktando, gdzie druga strona nie czyni tego samego czego wymaga, ale wtedy będzie "samotną wyzwoloną niezależną feministką" , która "żaden normalny facet nie wytrzyma" i dlatego trad wife mają takie wzięcie, gdyż są niemal wyprane z "ja" i w głowie jest tylko "on". A facet co by nie było i tak zawsze będzie miał w głowie tylko "ja".

Hipokryci.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #blackpill #logikaniebieskichpaskow #p0lka #hipokryzja
  • 21
@heniek_8: ale tu chodzi o oczekiwania wobec płci. Niby mogę robić co chcę ale opinia kobiety, która postąpiła wbrew woli zazdrosnego faceta przylgnie do mnie i albo będę p0lka (dla wykopu) albo dziffka (dla otoczenia) natomiast facet nie musi się o to martwić gdyż otoczenie będzie go klepalo po plecach że dobrze zrobił, "bo babę trzeba trzymać krótko a jeśli jej to nie pasuje to niech się śmieci same wyniosą".
@AlienFromWenus: nie ma czegoś takiego jak "otoczenie" - a raczej jest ale w twojej głowie
jeżeli twój facet ci "zabroni" gdzieś pojechać a ty pojedziesz i rozstaniecie się z tego powodu, to żadne otoczenie nie będzie z tego powodu reagowało

(albo dziffka (dla otoczenia) )

?? tylko w twojej głowie

nawet powiem więcej - z następnym gościem powinnaś tę sytację omówić jak najszybciej, żeby wiedział ze masz swoją wolność, godność, granice
@czescmampytanie: dla was niebieskich sensem życia jest seks i roochanie i dlatego macie problem by zrozumieć że nie każdy idzie na imprezę bądź wyjeżdża na wycieczkę za granicę by się pruć. Jeśli ktoś ma z tym problem i jest zazdrosny/nie ufa to dlatego że sam będąc na miejscu drugiej osoby zrobiłby to samo.