Wpis z mikrobloga

#rowery
Co myślicie o dojeździe do pracy rowerem 35 km w jedną stronę? Obecnie jeżdżę rekreacyjnie rowerem xc z prędkością średnią 25 km/h
Myślałem o zakupie #szosa żeby jeździć 35 km/h, wtedy dojazd zająłby mi godzinę. W pracy mam prysznic, więc mógłbym po dojeździe się wykąpać i przebrać
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kalorek: można kluczyć z odpowiedzią, że a zależy, a że to tak albo inaczej, wiec powiem prosto z mojego punktu widzenia. Przekaż 10k zł, obserwuj promki na pepperze, kup coś w okolicy 8k zł, co Ci się podoba (to najważniejsze w pierwszej szosie, dopiero drugą kupuje sie rozumem) i ma tą 105 na pokładzie. Potem dobry fitting za 700zl, reszta na akcesoria.
Nie pomogę natomiast przy małym budżecie, bo nie
  • Odpowiedz
@Kalorek: Claris starczy :] Serio, nie jedziesz się ścigać jak @mati1990 pisze, tylko do dojazdów oraz powrotów. Grupa wdzięczna, ultra tania i niezajebywalna. Wiem, bo na mojej nalatałem 20k km =] Nadwyżkę finansową wrzuciłbym w lepsze koła no na nich poczujesz różnicę.
  • Odpowiedz
Jaka grupa osprzętu minimum wg was?

Jaki jest finansowy próg wejścia w rowery szosowe?


@Kalorek: to jest mniej istotne, ale szukaj czegoś na minimum Tiagrze z hydraulicznymi tarczówkami.
Na dojazdy do pracy IMO jest ważniejsze, żeby się dało sensownie zamontować błotniki i może bagażnik. Chyba, że dojeżdżasz tylko podczas dobrej pogody.
  • Odpowiedz