Wpis z mikrobloga

@Alzena: jak najbardziej rozumiem i sam miałem kiedyś podobna opinie, ale mieszkam w kraju, gdzie herbatę pije się niemal wyłącznie w ten sposób...spróbowałem kiedyś ze wzgledow praktycznych i na ten moment nie wyobrazam sobie czarnej herbaty, bez kapki mleka. W sumie to nie widzę różnicy między kawa z mlekiem, a herbata z mlekiem...
@thewickerman88: a dziękuję...smakują również wybornie
@Naqrviam: Na ciasto 4 jajka, duża łyżka serka mascarpone, łyżeczka stopionego masła, do tego łyżeczka babki jajowatej, łyżeczka kakao i ostatni skladnik to jedna miarka #keto shake Slimfast (na zdjeciu). Wcześniej zamiast shake dawałem make migdałową, ale konsystencja była taka sobie i naleśnik potrafil się rozwalić, przy przekładaniu na patelni. Nadzienie, to twarog tłusty, z kwaśna śmietana 24%, łyżeczka stevii i parę kropel aromatu do ciasta.
mirek_wyklety - @Naqrviam: Na ciasto 4 jajka, duża łyżka serka mascarpone, łyżeczka s...

źródło: 20240213_131155

Pobierz
@panpegin: Nie wiem szczerze mowiac czy to ta sama firma, ale raczje tak. Zwlaszcza ze maja jeszcze inne produkty, poza tym keto shake. Nie mieszkam w Polsce, więc nie wiem jak z dostępnością, ale u mnie jest to do dostania w większości aptek, czy w niektorych supermarketach.