Wpis z mikrobloga

Klasyczny skok na kasę, przestrzegam. Błędy w opisach, datach, parametrach. Pięciu różnych tłumaczy i wielki wstyd dla dwóch redaktorek i korektorki. Trzymam w kibelku bo ładne ilustracje ale nie zawsze zgodne z nazwą:) Nazwać to Encyklopedią to jak Atora rzetelnym informatorem:)
#czytajzwykopem #ksiazki #morze #statki #gruparatowaniapoziomu
Marek_Tempe - Klasyczny skok na kasę, przestrzegam. Błędy w opisach, datach, parametr...

źródło: ubershit

Pobierz
  • 4
@RobBobb: A proszę bardzo, pierwsze z brzegu dwa przykłady w dodatku z sąsiednich stron: str. 430, Akuła - jest - "rakiety międzykontynentalne" - taaa - ciekawe gdzie schowane i strona 431, Alfa - jest - moc siłowni 45 000 KM załoga 31 osób - tymczasem moc bliżej 47 000 KM i załoga około 45.
@RobBobb:@Marek_Tempe: Niezbyt fortunnie wybrałem Alfe jako przykład ale już trudno. Z Alfami jest ten problem, że ta klasa to był jeden wielki eksperyment i nawet obecnie, ciężko o "prawdziwe" dane na jego temat. Nawet liczba zbudowanych sztuk 7 jest dyskusyjna, ja słyszałem o 10 ale dowodów nie mam. Co do siłowni: na okrętach/statkach budowanych seryjnie bardzo rzadko występuje "powtarzalność" mocy siłowni, wynika to z wielu przyczyn a u ruskich to już