Wpis z mikrobloga

Nareszcie, checklistan sprzedażanu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Mirki, pijcie ze mną żelki rozpuszone w gorącej wodzie (moja babcia tak piła XD robiła kompot żelkowy)

Po kilku latach pracy, przerobieniu 100+ klientów, zebrałem know-how w formie usystematyzowanej checklisty, którą daje do korzystania całkowicie za darmo.

CHECKLISTA JEST TUTAJ (arkusz Google do skopiowania) + zapisz się tutaj, żeby dostawać aktualizacje i dodatkowe materiały.

Dlaczego za darmo? O tym niżej.

O kiego diabła tu chodzi?
1) Firma rośnie, ale chcesz sprawdzić, czy da się szybciej = przejdź listę
2) Firma rośnie, ale wiesz, że można szybciej = przejdź listę
3) Prowadzisz firmę, przychody nie rosną = przejdź listę
4) Przychody maleją = przejdź listę
5) Chcesz zacząć biznes i nie wiesz, jak sprzedawać = przejdź listę

Stosuję te listę, gdy rozmawiam z właścicielem lub głównym managerem e-commerce, usług, firmy produkcyjnej, handlowej, B2C, B2B.
Pracuję z firmami 200+ osób, ale również z takimi, gdzie właściciel to jedyny handlowiec. Starałem się, aby ta lista była uniwersalna.

Oczywiście, nadal wiele pytań powstaje w formie follow-upów i nie ma ich w środku. Gdy rozmawiamy, nasuwają mi się kolejne pytania lub skojarzenia z poprzednimi projektami. Listę ciągle rozwijam i dodaje nowe rzeczy. Cała kolumna z podpowiedziami i objaśnieniami czeka na uzupełnienie. Dodaj swój e-mail do mojego newslettera, to będę Ci regularnie wysyłał aktualizacje!

Dlaczego daję to cacuszko za darmo?
- Część osób przyjdzie do mnie po pomoc
- Część osób podrzuci komentarze, więc szybciej udoskonalę listę
- Część osób zacznie na tym pracować, więc ujednolici nam się metodyka i będziemy mogli współpracować przy większych projektach
- Będę miał dodatkową motywację, żeby dodawać podpowiedzi i objaśnienia
- Uwielbiam dzielić się wiedzą tak mocno, że czasem myślę, że minąłem się z powołaniem XD

Bierzcie i korzystajcie! Chętnie przyjmę feedback, także pisać odważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#biznes #wlasnafirma #firma #sprzedaz #marketing #ecommerce #przedsiebiorczosc #pieniadze
ecco - Nareszcie, checklistan sprzedażanu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Mirki, pijcie ze mną żelki ro...

źródło: ULTRA-CHECKLISTA-NAPRAWIAJACA-SPRZEDAZ-INSTANT

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz