Wpis z mikrobloga

My naprawdę jesteśmy tak znienawidzeni? Chciałem poczytać na /pol/ co inni sądzą o Carlsonie i ogólnie wojnie. Większość wpisów to nazywanie nas "toilet cleaner", polaczki albo że jestśmy "butthurt". Troche to smutne bo myślałem, że mamy więcej szacunku za granicą. Pomagaliśmy jak mogliśmy Ukrainie ale nadal jesteśmy yraktowani jak śmieci.
#4chan #ukraina #wojna
przetor - My naprawdę jesteśmy tak znienawidzeni? Chciałem poczytać na /pol/ co inni ...

źródło: 1000001476

Pobierz
  • 34
@przetor: Raczej nie. Przyczyn tego stanu jest kilka:

a) polska emigracja po wejściu do unii zrobiła nam dużo smrodu, wyjechały seby i prymitywy z czego narodziły się bardzo negatywne stereotypy o polakach na przykład w anglii.
b) polska jest traktowana jak burdel europy
c) o polskich firmach poza CDP-RED to z tego co wiem w ogóle się nie gada. Generalnie marka witcher dużo nam dała. Polski biznes taki typowy to jest
@przetor: Teraz była mini aferka bo był taki amerykanin co spierdzielił na ukrainę i gadał pro rosyjskie rzeczy. Ludzie go ostrzegali, że to nie jest ameryka, że można gadać co się chce. Też właśnie był taką "konserwą" co gadał o zgniłym zachodzie. No to go ukraińcy w końcu zatrzymali i w sumie go zabili po tym jak próbował uciec z kraju xd
@przetor: Przeciętny amerykanin jest moim zdaniem bardzo pyszny jeśli chodzi o politykę zagraniczną. Oni myślą, że wszędzie jest tak jak u nich, że mieszkasz sobie w kraju i możesz go sobie krytykować jak chcesz. No cóż nie jest tak ani w rosji, ani na ukrainie ani tym bardziej białorusi. Oni tego nie kumają. Bardzo często widzę tę idealizację rosji u nich, w sensie w środowiskach alt-right którymi się interesuję.

Polska co
ale taka ilość i tak boli.


@przetor: LOL. Naprawdę nie rozumiem jak można się przejmować postami krytykującymi Polskę na pol. Ten portal jest specyficzny. Poza tym o Polsce piszą czasami pozytywnie np. w kontekście Marszu Niepodległości czy interwencji z gaśnicą posła Brauna. O innych nacjach niekoniecznie.
@joazaxa:

Poza tym o Polsce piszą czasami pozytywnie np. w kontekście Marszu Niepodległości czy interwencji z gaśnicą posła Brauna. O innych nacjach niekoniecznie.

Jak pisałem spuszczanie się nad tym, że polska jest konserwatywnym krajem co jest gówno prawdą ale też wychwalanie putina, że jest ostoją "dawnego" zachodu xD Akurat jeśli o te kwestie to ludzie z 4chana ale nie tylko są całkowitymi idiotami.

W sumie podobna sprawa jak polacy wychwalali chiny
@joazaxa: Tak samo spuszczanie się nad pisem, że to konserwatywna partia gdzie pis tak naprawdę dużo bardziej przypomina amerykańskich demokratów xD Tylko dla nich jak coś jest nie jest woke to już prawica ale to inna sprawa.
@przetor: ale co nas ma w ogóle obchodzić co tam kto o nas myśli?
ja mam to w trąbce, czy myślą źle czy dobrze,
99 proc. to nic nie myślą i nich ich nie interesuje, tak samo jak my nie myśliwy w ogóle o innych

mi się wydaje, że to wynika z naszych jakiś kompleksów? w sumie to nie wiem :) mamy jakieś takie łaknienie aby każdy o nas myślał dobrze