Wpis z mikrobloga

My naprawdę jesteśmy tak znienawidzeni? Chciałem poczytać na /pol/ co inni sądzą o Carlsonie i ogólnie wojnie. Większość wpisów to nazywanie nas "toilet cleaner", polaczki albo że jestśmy "butthurt". Troche to smutne bo myślałem, że mamy więcej szacunku za granicą. Pomagaliśmy jak mogliśmy Ukrainie ale nadal jesteśmy yraktowani jak śmieci.
#4chan #ukraina #wojna
przetor - My naprawdę jesteśmy tak znienawidzeni? Chciałem poczytać na /pol/ co inni ...

źródło: 1000001476

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny:

ale co nas ma w ogóle obchodzić co tam kto o nas myśli?

ja mam to w trąbce, czy myślą źle czy dobrze,

99 proc. to nic nie myślą i nich ich nie interesuje, tak samo jak my nie myśliwy w ogóle o innych

wpływa to mocno na politykę zagraniczną
  • Odpowiedz
@janciopan: no ale my jesteśmy tymi politykami aby się tym przejmować i zwracać na to uwagę? to ich robota i niech oni się tym zajmują i tym przejmują,
pewnie to robią ale na stopie zawodowej, na prywatnej maja to w trąbce

przecież te opinie zwykłych ludzi to nie mają żadnego znaczenia dla innych zwykłych ludzi z innego kraju,
przy czym tak jak wspomniałem, 99 proc. ludzi w innych krajach ma wywalone
  • Odpowiedz
polska jest konserwatywnym krajem


@janciopan: W porównaniu do dzisiejszego Zachodu jest. Nadal nie ma u nas aborcji na życzenie, domniemania winy w oskarżeniach o gwałt, masowego okaleczania dzieci, które wpadły w szpony sekty trans, adopcji dzieci przez pederastów, eutanazji itd.

gdzie pis tak naprawdę dużo bardziej przypomina amerykańskich demokratów


To jest kompletna brednia. Amerykańscy demokraci to obecnie partia komunistyczna. PiS nie wprowadzało w Polsce marksizmu kulturowego, natomiast prawdopodobnie będzie chciała to
  • Odpowiedz
To jest kompletna brednia. Amerykańscy demokraci to obecnie partia komunistyczna. PiS nie wprowadzało w Polsce marksizmu kulturowego, natomiast prawdopodobnie będzie chciała to wprowadzić obecna koalicja.


@joazaxa: PiS to partia socjalistyczna z krwi i kości, dodatki zapomogi, dopłaty przy których obama care się chowa. Poza tym oni gadali jak konserwatyści a sami powpuszczali masę imigrantów co też jest typowe dla partii demokratycznej w USA.

Konfa dużo bardziej pasuje do amerykańskich republikanów. PiS,
  • Odpowiedz
PiS to partia socjalistyczna z krwi i kości,


@janciopan: Natomiast amerykańscy demokraci to partia komunistyczna. Rozbuchany socjal można zlikwidować kilkoma decyzjami natomiast niektóre skutki amerykańskiego komunizmu są nieodrwacalne.
  • Odpowiedz
@przetor stary to jest 4chan, czego się spodziewałeś? Tam kazdy dostaje #!$%@? w oparciu o najgorsze stereotypy.

Z żartów o czarnych pewnie się śmiejesz do bólu brzucha ale trafiło na Polskę to już nie tak śmiesznie, co?
  • Odpowiedz
  • 0
@przetor zobacz co piszą o innych nacjach to po pierwsze, po drugie po co dawać #!$%@? o to jak nas postrzega ktoś kto nie jest nami w ogóle zainteresowany, a ocenianie człowieka po narodowości to już gruby lot
  • Odpowiedz
@przetor: przecież poziom dyskusji na chanach jest mocno podobny do głównej na wykopie obecnie XD prawaki i trolle nawzajem walczący z przebrzydłym lewactwem.
4chan przez anonimowość jest jeszcze paskudniejszy bo masa ludzi pisze czysto pod trolling, byle tylko były dymy i jak najwięcej odpowiedzi
  • Odpowiedz
Z "dobrych" rzeczy jakie czytałem o polsce to właśnie że mamy tradycyjne kobiety i łatwo o seks xD Ale to samo gadają o ruskach czy ukraińcach. Prawicowi amerykanie czasami chwalą polskę porównując ją z rosją (xD) bo u prawicowych amerykanów istnieje fałszywe przekonanie że rosja to jakiś konserwatywny kraj i ostoja "wartości".


@janciopan: mnie to ciekawiło jak oni to sobie w głowach układają, żeby nie mieć zwarcia i efektu hacku "wypalenie
  • Odpowiedz