Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, jest problem i to duży… 187 cm wzrostu i 82 kg wagi i przy dosyć niskim poziomie bfa nadal wyglądam jak wieszak. Długie nogi, długie ręce i chuda talia… Jest dużo lepiej niż jak zaczynałem przy wadze 70 kg parę lat temu, ale teraz zaczęły się schody z progresem… Mało tego, jem 4000 kcal dziennie i waga stoi w miejscu xD Nie wiem ile trzeba za przeproszeniem „żreć”, żeby coś drgnęło. 3x treningi w tygodniu: pon, środa, piątek po 2h. Dzień po czuję zakwasy, więc trening chyba git. Macie jakieś pomysły co tu poczynić? Bo powoli się zacząłem zniechęcać do tego qrestwa… -,-

#silownia #mirkokoksy #dieta #suplementy #niebieskiepaski
  • 21
  • Odpowiedz
@Blackol12: Więcej jeść niestety, nie ma innej rady. Ja przy 170cm/80kg jem 4200 by waga się ruszyła, musisz ratować się szejkami, słodkimi napojami i kalorycznymi rzeczami jak nie dajesz rady przejeść, ja tak robię.
  • Odpowiedz
@knurku ma racje, nie ma rady - trzeba wpychać w siebie żarcie na siłę. Przechodziłem przez to samo.

@Blackol12 co mogę polecić to np. piłem olej lniany łyżkę dziennie przez jakiś czas żeby dobić kacal. Ale uważaj bo jak sraczki dostaniesz to znaczy że to nie dla Ciebie.

Ale to i tak jedna ze zdrowszych opcji w porównaniu że śmieciowy żarciem czy
  • Odpowiedz
@Blackol12 przykro mi ale od bardzo dawna tak nie jem. Nie bardzo pomogę.

Mogę dać mój najlepszy przepis na owsianke w 5min. I to też w sumie będzie łatwo zjeść i będzie miało sporo kcal.

Płatki owsiane stoislaw(must have) zalewasz wrzątkiem na 10min. Dodajesz tam jakiś miks orzechów. Mam takie dwa słoiki na śniadanie, daje platki i obecnie mam - wiórki kokosów, słonecznik, płatki migdałowe.
  • Odpowiedz
Mogę dać mój najlepszy przepis na owsianke w 5min.


@Blackol12: Przepraszam, zapomniałem o jednym ważnym składniku - łyżka miodu do takiej porcji, żeby to chociaż trochę słodkie było. chyba że masz mocno dojrzałego banana.
  • Odpowiedz
@Blackol12: a, do ilu kg bys chcial dobic? Sama szczuplosc nie jest wadą. Z, wiekiem nabiera się przecież ciala. Są różne typy figur i czasem chcemy osiągnąć coś co jest latwe przy innej posturze.
Link
  • Odpowiedz
@Blackol12: Żreć pod korek i potem jeszcze zapijać tłustym mlekiem.
Jak trzeba to ogranicz 'zdrowe warzywka' na korzyść węgli.
Zamiast surówki -blacha frytek z pieca.
  • Odpowiedz
@Blackol12: niekoniecznie. Bogusław Linda w, pierwszych filmach tez nie byl atletą. Na atrakcyjność składa się sporo rzeczy. Fajnie czuć się dobrze we wlasnym ciele i nie mieć ograniczeń fizycznych ale jak dla, mnie co z tego ze niektorzy fighterzy z klatki albo z tych willi milosci, maja mięśnie, i moga, nawet byc uwazani za, atrakcyjnych, kiedy patrzysz na nich i zero reakcji w postaci ze o fajny typo. Czasem wystarczy
  • Odpowiedz