Wpis z mikrobloga

Szanowny Panie, Spirit wszędzie przedstawiane jest pod rosyjską banderą, każdy portal mówi o zwycięstwie rosyjskiej drużyny i najlepszym zawodniku cs2 rosjaninie. Daliście zbrodniczemu kraju możliwość posiadania swojej reprezentacji na arenie międzynarodowej w sporcie rozrywkowym, kiedy pod tą samą rosyjską banderą zabijają na innym froncie niewinnych ludzi. Daliście rosjanom powód do dumy ze zwycięstwa, morale tego państwa powinny być dobijane od środka, dlaczego zapewniacie im rozrywkę i poczucie normalnego życia?. Jasne, normalni obywatele może nie są powodem wojny, ale powinni ponosić konsekwencje, które zesłał na nich ich wielmożny przywódca decydując się na atak na inne państwo. rosyjskiego kolosa trzeba niszczyć również od środka, a nie tylko na froncie ukraińskim.
BTW. Gdzie rosyjscy gracze zapłacą podatki? Dlaczego przepisanie pochodzenia drużyny na inny kraj powoduje, że nie uznajemy jej za rosyjską? Wydaje mi się, że to pochodzenie graczy determinuje na arenie międzynarodowej do jakiego państwa dana drużyna jest przypiswana. Przykład: Virtus Pro, organizacja rosyjskiego pochodzenia, jednak gdy w składzie było 5 Polaków grała pod Polską flagą i do Polski była przypisywana. Moim zdaniem ESL może się wstydzić swojej decyzji.

https://www.tiktok.com/@tygodnikwprost/video/7334343598151847200
#csgo #cs2 #iem #wojna #ukraina #rosja
  • 4
  • Odpowiedz
  • 2
komentujcie jak chcecie. Tłumaczenie tego ziomka utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że nic oprócz pieniędzy się dla nich nie liczy. Dla jakiegokolwiek usprawiedliwiania, mówi o rosjanach w navi, gdzie ostatni rosyjski zawodnik w tej drużynie pojawił się kilka miesięcy temu. Następnie mówi, że drużyny grające pod rosyjską flagą nie będą dopuszczane, tymczasem VP, C9 i Spirit zostali dopuszczeni, a są to drużyny, które na portalach takich jak HLTV są jasno oznaczone jako
  • Odpowiedz