Wpis z mikrobloga

Fanggotten bardzo ładnie zaorał redpillowca. Ogólnie nie zgadzam się z jego wieloma poglądami, ale za ten film go szanuje. W końcu krytykować zwolenników obu pigułek nawet nie tyle należy robić, co trzeba. Cały bowiem redpill i blackpill sprowadza się do tego, że bierze się pewną tendencje (kobiety wolą mężczyzn przystojnych, bogatych, pewnych siebie, charyzmatycznych) i się absolutyzuję (tylko 0,01 procent mężczyzn uprawia seks!) co prowadzi do absurdalnych tez. Poza tym redpill jest ideologią udającą naukę opartą na resentymencie do kobiet choć jej fani udają, że oni przestawiają tylko fakty. Wystarczy jednak wejść na wykop by się przekonać że to bzdura. Nie znam bardziej żałosnej grupy osób.

#blackpill #redpill #incel #przegryw #fangotten #bekazpodludzi
Al-3_x - Fanggotten bardzo ładnie zaorał redpillowca. Ogólnie nie zgadzam się z jego ...
  • 30
@Al-3_x: Ja nawet nie wiem co to balckpill i redpill, no ale ja mam dziewcyznę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj jak czytam wykopków to się nie dziwię że nie mają i oby większośc nigdy nie miała bo z takim światopoglądem to tutaj druga Rosja by była xD

Tylko cały czas oskarżenia względem kobiet, jęczenie że teraz mężczyźni służa kobietom bo wyniesienie smieci, gotowanie to przeciez nie wypada
@Al-3_x: Niestety polski redpill to właśnie pokroju tego typ, który zamiast oprzeć się o badaniach/statystykach to chłop leci cherrypicking.
W sumie BDSM jest spadkobiercą myśli pokroju Andrew Tate więc totalne szambo.
Jeśli ktoś chce zagłębić się w temat blackpilla to polecam anglojęzyczne kanały, np. Wheat Waffles albo Nero Angelo, a szczególnie reddit blackpill science
@Al-3_x: Dobrze, że typek zaorał redpillowego sprzedawcę cope'u, ale z drugiej strony fangotten piepszy też głupoty- bądź normalny. On ma ponad 190cm wzrostu i jest jakimś tam rozpoznawalnym youtuberem z hajsem, więc w kwestiach podrywu dla mężczyzn poniżej przeciętnej wglądowej to niech lepiej się nie zabiera.
Zresztą nie chce mi się oglądać, ale na pewno jeden i drugi stosują półprawdy, proste manipulacje i przemilczenia.
@siemankooo ile masz wzrostu i w miarę
W końcu krytykować zwolenników obu pigułek


@Al-3_x: Krytykować blackpill za to że mówi wprost brzydkiemu facetowi że ma nikłą szansę na znalezienie kobiety? Żeby przestał się uganiać za nimi, tracić czas, nerwy, zdrowie i skupił się na sobie? Noms, totalnie warto krytykować - lepiej być beciakiem/cuckiem/białorycerzykiem i usługiwać kobietom. A najlepiej nie mieć własnego zdania i oddawać wszystko kobietom.
  • 1
@kaminarii: Po pierwsze to nie blackpill tak głosi tylko Whitepill jak pamiętam. Po drugie, po was widzę głównie żalenie się na wykopie i powtarzanie narracji jakie to kobiety złe i niedobre, zamiast właśnie zająć się sobą. Gdybyście rzeczywiście skupili się na samym samorozwoju to bym was pochwalił i kto wie. Może nawet jakaś kobieta by się wami wtedy zainteresowała.
Po pierwsze to nie blackpill tak głosi tylko Whitepill jak pamiętam.


@Al-3_x: No prawie, whitepill mówi tylko o samorozwoju, odkładając na bok farmazony matrymonialne.
Ja mówię wprost - nie uganiaj się za kobietami bo patrzą na wygląd, jako że jesteś brzydki, niski to masz nikłe szanse. Więc olej wyścig szczurów i żyj dla siebie. Taka jest kwintesencja.

Po drugie, po was widzę głównie żalenie się na wykopie i powtarzanie narracji jakie
Po pierwsze to nie blackpill tak głosi tylko Whitepill jak pamiętam


@Al-3_x: Blackpill sam z siebie nic nie głosi bo to tylko zbiór informacji. Robisz potem z tym co chcesz, dlatego blackpill to nie ideologia. Reakcje bywają różne, zależą głównie od poziomu wyuglądu,inteligencji i szans życiowych oraz historii człowieka który został zblackpillowany. Jedni się powieszą, inny coś tam ponarzekają, inni pójdą w NEET a jeszcze inni zostaną aktywnymi nihilistami. Będą jeszcze
  • 0
@kaminarii:

I tak i nie - jak też powtarzam w postach jest ogrom trolli, oskarków i normików którzy bawią się na tagu.


Albo zwyczajnie sfrustrowanych mężczyzn, których idea blackpillu zwyczajnie przyciąga.

kobiety nie są stricte złe czy dobre, tylko po prostu kierują się wyglądem i wzrostem.


Po pierwsze bzdura. Postrzegasz tu kobiety nie jako jednak indywidualne podmioty tylko jakiś rodzaj obcej rasy kierowanej umysłem roju. W praktyce owszem, istnieją pewne tendencje,