Wpis z mikrobloga

@Narowski877: Masz jakiekolwiek pożyczki, leasingi, kredyty etc? Jeśli tak, to nadpłać. Jeśli nie, to kolejnym krokiem jest zakup "non perishable goods" - pasta do zębów, mydło, płyn do kąpieli, proszek do prania - kup raz dużo na promocji. Dane za wrzesień 2023 pokazują, że np proszek do prania podrożał r.d.r. 50%. Ofc nie mówię żeby kupić to za całą kwotę, przelicz ile zużyjesz przez rok/dwa/trzy i sobie trzymaj w domu.
  • Odpowiedz
  • 2
@ThisIsAComment: miałem się budować ale odpuszczam temat na najbliższe dwa lata i część kasy mam właśnie na lokacie fakt słabo oprocentowane a właśnie te 30k chce w coś zainwestować, mam parę pomysłów ale stwierdziłem, że spytam też u najlepszych inwestorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@analboss: nie potrzebuje, moja jdg dziala w porządku, na wakacjach jestem parę razy w roku, a tą luźną kasę chce po prostu w coś zainwestować bo aktualnie nie będzie mi do niczego potrzebna
  • Odpowiedz
@Narowski877: dozbieraj na jakąś działkę, może akurat tam będzie przechodzić kiedyś jakaś inwestycja. Znam przypadek gdzie chłop od rodziców dostał gospodarstwo, a potem okazało się że tamtędy będzie szła autostrada Poznań-Warszawa. Może akurat ci się trafi los na loterii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@notBart: Bo jest w wielkim dołku. Może być jeszcze niżej, ale nie na długo raczej, bo obecnie wydobycie nieopłacalne przy tej cenie, więc pewnie zmniejszą wydobycie. A może spadnie do 1.5, who knows...
Tak czy siak, kupując ETF nie ryzykujesz wiele, do czasu aż nie sprzedasz, to nie straciłeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Narowski877:
1. Binance
2. Sortujesz coiny od największego wolumenu
3. Wybierasz takie o największej amplitudzie
4. Dźwignia 50x
5. W międzyczasie dzwoni Margin, ale od niego lepiej nie odbierać.
  • Odpowiedz
moim zdaniem najlepiej będzie #!$%@?ć na #!$%@?, narkotyki, hazard i inne krótkotrwałe przyjemności.


@atteint: Jakby kto pytał to moderacja zdjęła ten komentarz, nie wiadomo czemu
  • Odpowiedz