Wpis z mikrobloga

Od czasu pandemii rzadko jadam na mieście a jak już to mam kilka ulubionych knajp od dawna, natomiast zupełnie nie wiem czy jest coś wartego uwagi z takich co się otwarło w ciągu ostatnich kilku lat.


Tak z ręką na sercu, jakim miejscówkom warto dać szansę? Może nawet być drogo bylebym czuł że płacę za dobre jedzonko a nie jakieś pretensjonalne gówno.

Kitku dla uwagi ʕʔ

#jedzenie71 #wroclaw #sroclaw
Owlosiaty-Dzik - Od czasu pandemii rzadko jadam na mieście a jak już to mam kilka ulu...

źródło: 1000001142

Pobierz
  • 23
@Owlosiaty-Dzik sprawdź Grape Orsona. Nie udało mi się tam jeszcze udać, ale jego poprzedni projekt Wolność Neo Bistro w Poznaniu to była petarda. Gość wyczynia naprawdę fajną magię ze składnikami.
@Owlosiaty-Dzik

Już chyba kilka lat jak się otworzyli, ale to dla/przez korków z LG

BORNGA, live grill na Bielanach. Korill i kilka innych knajp powieliły ten koncept we Wrocławiu, ale po wizycie w kilku takich, Bornga biję na łeb jakością żarcia i smakami -- i nie jest pretensjonalnie :)
@Owlosiaty-Dzik Najlepszy lokal w tym mieście to chyba Stól.na Szwedzkiej. Oprócz tego warty uwagi jest The Cork. Między Mostami ostatnio zachwalał jeden mireczek. Z miesnych i barowych pozycji lubie U wędzonych, Texico. W pitcy każdy ma swoje preferencje, ja lubię najbardziej oliwę i ogień.