Wpis z mikrobloga

Siema,

Musze sobie zrobic przerwe od kofeiny, bo na mnie juz nie dziala ( ͡° ʖ̯ ͡°) ma ktos juz jakies z tym doswiadczenie? Ile trzeba przerwy zeby tolerancja sie zresetowala?

#silownia #kawa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@why1sthat wcześniej piłem po 10-15 kaw dziennie, w sumie w ogóle na mnie nie działały. W grudniu przerzuciłem się na zieloną herbatę. Od stycznia znowu piję kawę, teraz wypiję max 3-4 bo inaczej mi ręce latają
  • Odpowiedz
@why1sthat: Piłem przez jakieś 3 miesiące regularnie mate, kawę czasem. Odstawiłem jakąkolwiek kofeinę i jak po kolejnych 3 miesiącach wypiłem kawę to mnie wystrzeliło w kosmos.
  • Odpowiedz
@why1sthat w peaku przyjmowalem w przedziale całego dnia jakieś 1000-1200mg kofeiny i tez już nie odczuwałem pozytywnych skutków, raczej w większości negatywy. Odstawilem na jakieś 2-3 tygodnie i pomogło
  • Odpowiedz
  • 1
@why1sthat Robiłem detoks 2 tyg, potem pomyślałem, że 4 tygodnie zrobię bo jak 2 dałem radę to luz. Skończyłem na 1,5 miesiąca, na początku było ciężko, po dwóch tygodniach odczułem odstawienie i zacząłem lepiej sypiać. Finalnie trwalo to 1,5 miesiąca i pije jedna kawe dziennie I mnie pobudza.
  • Odpowiedz