Wpis z mikrobloga

Dobra, nie dam rady z mBank. Ich aplikacja do giełdy to tragedia. Do tego ta ich buta wobec klientów, mnie totalnie odrzuca. Nie wiem czemu ktokolwiek chwali ten bank (tak ludzie chwalą)
Mam tam #ike niestety. Czy ktoś przenosił do innego DM z IKE? (Boś albo Alior)
Ewentualnie inne #ike już nie jako dom maklerski. Trudno.
Dużo roboty?

#gielda #ike #mbank #bossa #alior
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@UnitrA: no ja przywykłem do większych możliwości niż tylko przeglądanie portfela. Ponadto stara aplikacja idzie papa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ponadto ich bucostwo dodaje niesmaku
  • Odpowiedz
@jar-mitryn: Przecież ich apka jest chyba najlepszą apką giełdową - jest bardzo przejrzysta, wygodna w użytkowaniu w porównaniu do apki XTB, której używanie mnie do szału doprowadza, gdyż nic tam nie idzie posortować i w beznadziejny sposób informacje wyświetlają.
kibiklops - @jar-mitryn: Przecież ich apka jest chyba najlepszą apką giełdową - jest ...

źródło: IMG_20240210_121250

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@kibiklops: nie używam xtb, używam za to innych i do pięt im mbank nie dorasta.
Polecam wyjść z bańki i zobaczyć. Nie ma co być simpem zakładnikiem banku
Ale apka to połowa tego co w tym banku nie lubię, a ostatnie wybryki PR owe przelale czare goryczy.
  • Odpowiedz
@jar-mitryn: Ja tam zakładnikiem XTB jestem, gdyż tylko oni dają wszystko za darmo, więc się męczę z tym ich systemem giełdowym, wykorzystując apkę mbanku do podglądu notowań.
  • Odpowiedz
  • 0
@kibiklops: no właśnie, są różne powody do pozostawania w danym DM.
Nie testowałem wszystkich, wiem natomiast że dla mnie DeGiro jest najbardziej wygodne i dostarcza najwięcej informacji, i to jest standard do którego porównuje oferty innych.

A swoją drogą mbank ze swoimi opłatami też sobie nie pomaga.
  • Odpowiedz