Wpis z mikrobloga

To co zrobił wczoraj ten gość przebiło nawet drogę krzyżową kasjusza w strone zwyrola. W kilku słowach podważył to co mówi ten oblech. Szeryf myślał że ,,szefowie'' go wybronią a tu gwóźdź do trumny. I jeszcze potem wypieranie się że rozpara nie powiedział nic na jego niekorzyść tylko potwierdził jego wersję. Jaki to jest zakłamany odyniec xDD Rozporek GOAT
#famemma
loty-luju - To co zrobił wczoraj ten gość przebiło nawet drogę krzyżową kasjusza w st...

źródło: krzysztof-rozpara

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I jeszcze potem wypieranie się że rozpara nie powiedział nic na jego niekorzyść


@loty-luju: no powiedzial doslownie ze wardega nie chcial handlowac pandora XD
  • Odpowiedz
  • 0
@HENKA: zaznaczył że sylwester mówił że ma o wiele większe zasięgi podczas pandory co jest podtekstem ,,halo zapłaccie mi wiecej, jestem na topie''
  • Odpowiedz
  • 0
@HENKA: Uzywasz totalnie bezsensownych argumentów. Oczywiście że zasięgi to główny aspekt freaków ale inną rzeczą są zasięgi np friza który robi filmy które są głupkowate i patrzy się na nie z przymrużeniem oka a inną kiedy gość nagrywa o chłopie który był pdfem i rozstrzyga się to w sądzie xd Żeby zasugerować ,,dajcie mi więcej bo mam wysoką pozycje dzięki temu że nagrałem o gościu który jest pdfem i ukrywał
  • Odpowiedz