Wpis z mikrobloga

@Grooveer: w sumie to - technicznie rzecz biorąc - władek nie mówi o współudziale w holokauście, tylko o współpracy pomiędzy drugą rp a trzecią rzeszą (a takowa była). eksterytorialna autostrada berlinka łącząca rzeszę z prusami to fakt historyczny (i ten ruski chvj też o tym mówi - o tym ze odmówiliśmy tez)

z tego co kiedyś czytałem to jak w 1938 zajęliśmy zaolzie to na zachodzie mówiono o polsce, że jesteśmy
dziennikarstwo nie polega na milczeniu, lub przytakiwaniu gdy są oczywiste kłamstwa ze strony rozmówcy.


@Grooveer: Nie, po prostu żyjesz w chlewie z osobami typu Mazurek i uważasz że dziennikarz jest od tego żeby narzucać tezy, przerywać gościowi i wpychać słowa w jego usta. Na świecie są inne standardy i Tucker zrobił to co powinien, dał się wypowiedzieć Putinowi i masz dysonans poznawczy bo oficer prowadzący zamiast narzucić narracje to dał się
Może dotrze w końcu do konfiarzy, którzy jak niepodległości bronili sposobu w jaki Jaruzelska przeprowadza wywiady, że zasranym obowiązkiem dziennikarza jest punktować i prostować wypowiedzi rozmówcy, gdy ten próbuje manipulować lub po prostu kłamie.


Dziennikarz, który tylko słucha lub zadaje pytania, nie jest żadnym dziennikarzem, tylko zwykłym stojakiem na mikrofon.


@SzejdiSlimSzejdi: Jestem na 29. minucie i nie jest tak źle jak się spodziewałem. Putin nawet historycznie prawdiłowo opisał to co się
Ale mnie wku*wił Carlson. Zgodził się na rozpowszechnianie kłamliwej ruskiej propagandy, która bije w sojuszników USA.


@Grooveer: Kto by się spodziewał, Republikanin (czyt. po prostu prawak, po polsku konfedepisowiec) wspiera ruskich, ziobro zdziwienia. Ale Bidon gorszy, bo się potyka o własne nogi. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Grooveer: Może w końcu to będzie dla ciebie przebudzenie. Tak jak dla mnie była reakcja konfederacji na inwazję. Przed myślałem, że mają jakieś tam odchyły ale w sumie dobrze mówią do "o #!$%@? gdyby rządzili to mielibyśmy #!$%@?" ¯\(ツ)/¯
@Grooveer: zamknij mordę, wolność słowa, Tucker super gość. ale jak to Polska kolaborowala z Hitlerem? panie Tuckerze, czemu pan nie reaguje?
pikaczufejs.jpg

wolność słowa jest zajebista ale tylko jak się rozpowszechnia manipulacje na temat innych. gorzej jak się usłyszy kłamstwa na swój temat xD